Apple MacBook Air 13 MGN93 (M1, 16 GB, 512 GB SSD, 13,3", MacOS), kannettava tietokone
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Apple MacBook Pro 16" MK1A3 (Apple M1 Max, 32 GB, 1 TB SSD, Mac OS), kannettava tietokone
Apple MacBook Air 15" MQKT3 (2023) (M2, 8 GB, 512 GB SSD), kannettava tietokone
Apple MacBook Air 13" (2022) (Apple M2 16GB CPU, 256 SSD)
Apple MacBook Air 15" 2023 MQKV3 (Apple M2 8 GB, 512 GB SSD), kannettava tietokone
Apple MacBook Air 13" (2024) MRXT3 (Apple M3 8GB CPU, 256GB SD), kannettava tietokone
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Kannettavat tietokoneet ▸
Päivän tarjoukset
-
-5 %
194,99 €
Samsung Galaxy Watch 4 44mm Bluetooth, älykello
-
-10 %
35,90 €
EMS Foot Massager, jalkahierontalaite
-
-5 %
26,50 €
Crisis Core: Final Fantasy VII Reunion, Nintendo Switch -peli
-
-7 %
417,00 €
Samsung Galaxy S22 5G 8/128GB, älypuhelin
-
-10 %
21,50 €
Shiseido - Eyelash Curler
-
-7 %
31,61 €
Fiskars QuikFit 1000691, kaareva saha
-
-7 %
137,00 €
Honor X7a 4G 4/128GB, älypuhelin
-
-6 %
33,99 €
Dead Space Remake, PS5-peli
-
-25 %
5,22 €
Huawei Watch Fit, laturi
-
-25 %
149,00 €
Samsung Galaxy Tab A8 10.5" WiFi + 4G 32 GB, tabletti
-
-5 %
379,00 €
Aggregaatti hiljainen LT2000i (2,0 kW), Duro
-
-22 %
39,00 €
JBL Tune Flex, Bluetooth-vastamelunappikuulokkeet
Samankaltaisia tuotteita
-
Apple MacBook Pro 16" MK1A3 (Apple M1 Max, 32 GB, 1 TB SSD, Mac OS), kannettava tietokone
-
Apple MacBook Air 15" MQKT3 (2023) (M2, 8 GB, 512 GB SSD), kannettava tietokone
-
Apple MacBook Air 13" (2022) (Apple M2 16GB CPU, 256 SSD)
-
Apple MacBook Air 15" 2023 MQKV3 (Apple M2 8 GB, 512 GB SSD), kannettava tietokone
-
Apple MacBook Air 13" (2024) MRXT3 (Apple M3 8GB CPU, 256GB SD), kannettava tietokone
-
Apple MacBook Pro 14" (2024) MXE03 (Apple M3 16GB CPU, 1Tt SSD), kannettava tietokone
-
Apple MacBook Pro 14" (2024) MXE13 (Apple M3 16GB CPU, 1Tt SSD), kannettava tietokone
-
Apple MacBook Air 15" (2024) MRYT3 (Apple M3 8GB CPU, 512SSD), kannettava tietokone
-
Apple MacBook Pro MRX53 (M3 Max, 64 GB, 2 TB SSD, 14", Mac OS), kannettava tietokone
-
Apple MacBook Air 13" MLXW3KS/A (M2, 8 GB, 256 GB SSD, 13,6", MacOS), kannettava tietokone
-
Apple MacBook Air 13 MLY23 (M2, 24 GB, 1 TB SSD, 13,6", MacOS), kannettava tietokone
-
Apple MacBook Air 13 MLY23 (M2, 24 GB, 2 TB SSD, 13,6", MacOS), kannettava tietokone
-
Apple MacBook Air 13 MLY23 (M2, 16 GB, 2 TB SSD, 13,6", MacOS), kannettava tietokone
-
Apple MacBook Air 13 MLY23 (M2, 16 GB, 1 TB SSD, 13,6", MacOS), kannettava tietokone
-
Apple MacBook Air 13 MLY23 (M2, 8 GB, 1 TB SSD, 13,6", MacOS), kannettava tietokone
-
Apple MacBook Air 13 MLY23 (M2, 8 GB, 2 TB SSD, 13,6", MacOS), kannettava tietokone
-
Apple MacBook Air 13 MLXX3 (M2, 8 GB, 2 TB SSD, 13,6", MacOS), kannettava tietokone
-
Apple MacBook Air 13 MLXX3 (M2, 8 GB, 1 TB SSD, 13,6", MacOS), kannettava tietokone
Katsotuimmat Kannettavat tietokoneet
-
alk. 1148 €
Apple MacBook Air 13" (2022) (Apple M2 8GB CPU, 256 SSD), kannettava tietokone
-
alk. 229 €
Acer Chromebook 315 CB315-4H-C1K3 NX.AZ0ED.003 (Celeron N4500, 4Gb, 64GB eMMC, 15,6" Chrome OS), kannettava tietokone
-
alk. 1709 €
Apple MacBook Air 13" (2022) (Apple M2 16GB CPU, 512 SSD)
-
alk. 2109 €
Apple MacBook Air 15" (2024) MXD13 (Apple M3 16GB CPU, 512GB SSD), kannettava tietokone
-
alk. 149 €
Acer Chromebook 314 CB314-2H-K1GJ NX.AWFED.002 (MT8183, 4GB, 64GB eMMC, 14", Chrome OS), kannettava tietokone
-
alk. 1177 €
Lenovo ThinkPad L15 G4 21H30012MX (Intel Core i7-1355U, 16 GB, 512 SSD, 15,6", Win 11), kannettava tietokone
-
alk. 1149 €
Apple MacBook Air 13" (2022) (Apple M2 8GB CPU, 512 SSD), kannettava tietokone
-
alk. 898 €
Apple Macbook Air 13 MGN63 (Apple M1, 8 GB, 256 GB SSD, 13,3", OS X), kannettava tietokone
-
alk. 1348 €
Apple MacBook Air 13" (2024) MRXN3 (Apple M3 8GB CPU, 256GB SD), kannettava tietokone
-
alk. 797 €
Lenovo ThinkPad T16 Gen 1 21BV009VMX (i7-1255U, 16 GB, 512 GB SSD, 16", Win 11), kannettava tietokone
-
alk. 2124 €
Lenovo ThinkPad X1 Carbon G11 21HM005NMX (i7-1355U, 16 GB, 1 TB SSD, 14", Win 11), kannettava tietokone
-
alk. 790 €
Lenovo ThinkPad E14 Gen 5 21JR001WMX (Ryzen 5 7530U, 16 GB, 256 GB SSD, 14", Win 11), kannettava tietokone
-
alk. 1879 €
Apple MacBook Air 15" MQKQ3 (2023) (M2, 16 GB, 512 GB SSD), kannettava tietokone
-
alk. 2299 €
Apple MacBook Pro MTL73 (M3, 16 GB, 512 GB SSD, 14", Mac OS), kannettava tietokone
-
alk. 1149 €
Asus TUF Gaming A17 FA707NU-HX018W (Ryzen 7 7735HS 16GB 1TB SSD 17.3" Win 11), kannettava tietokone
-
alk. 1149 €
Asus TUF Gaming F15 FX507ZC4-HN083W (Core i5-12500H 16GB 512GB SSD 15,6" Win 11), kannettava tietokone
-
alk. 1499 €
Apple MacBook Air 15" 2023 MLXW3 (Apple M2 16 GB, 256 GB SSD), kannettava tietokone
-
alk. 1479 €
Lenovo Legion Slim 5 82Y900A2MX (Ryzen 7 7840HS, 16 GB, 1 TB SSD, 16", Win 11), kannettava tietokone
Tarvikkeet ja oheislaitteet -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 239 €
Apple AirPods Pro 2nd gen., Bluetooth-nappikuulokkeet
-
alk. 90 €
F-Secure Total Security And Privacy (2 vuotta 5 laitetta), tietoturvaohjelmisto
-
alk. 38 €
F-Secure SAFE (1 vuosi 3 laitetta), tietoturvaohjelmisto
-
alk. 249 €
JBL Boombox 3, Bluetooth-kaiutin
-
alk. 17 €
MicroSDXC 256GB, muistikortti
-
alk. 8,25 €
Microsoft Windows 10 Home, suomenkielinen
-
alk. 39 €
JBL Tune 230NC TWS, vastamelunappikuulokkeet
-
alk. 159 €
Apple AirPods 3rd gen, Bluetooth-nappikuulokkeet mikrofonilla
-
alk. 49 €
Plantronics Voyager 5200, kuulokemikrofoni
-
alk. 27 €
F-Secure Freedome (1 vuosi 3 laitetta), ohjelmisto
-
alk. 16 €
Viivakoodinlukija
-
alk. 69 €
Samsung Galaxy Buds2, Bluetooth-nappikuulokkeet
-
alk. 40 €
Microsoft Windows 11 Home, suomenkielinen
-
alk. 129 €
Samsung T7 Shield (2 TB, USB 3.2 Gen 2) ulkoinen SSD-kovalevy
-
alk. 249 €
Sony WH-1000XM4, Bluetooth-kuulokkeet
-
alk. 9,90 €
Kannettavan tietokoneen jäähdytysalusta
-
alk. 14 €
USB-muisti 256GB
-
alk. 69 €
JBL Live 660NC, Bluetooth-kuulokkeet
Apple MacBook Air 13 MGN93 (M1, 16 GB, 512 GB SSD, 13,3", MacOS), kannettava tietokone
Ilmoita virheellisestä tiedostaArvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 1148 €
Apple MacBook Air 13" (2022) (Apple M2 8GB CPU, 256 SSD), kannettava tietokone
-
alk. 229 €
Acer Chromebook 315 CB315-4H-C1K3 NX.AZ0ED.003 (Celeron N4500, 4Gb, 64GB eMMC, 15,6" Chrome OS), kannettava tietokone
-
alk. 1709 €
Apple MacBook Air 13" (2022) (Apple M2 16GB CPU, 512 SSD)
-
alk. 2109 €
Apple MacBook Air 15" (2024) MXD13 (Apple M3 16GB CPU, 512GB SSD), kannettava tietokone
-
alk. 149 €
Acer Chromebook 314 CB314-2H-K1GJ NX.AWFED.002 (MT8183, 4GB, 64GB eMMC, 14", Chrome OS), kannettava tietokone
-
alk. 1177 €
Lenovo ThinkPad L15 G4 21H30012MX (Intel Core i7-1355U, 16 GB, 512 SSD, 15,6", Win 11), kannettava tietokone
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/kannettavat-tietokoneet/apple-macbook-air-13-mgn93-m1-16-gb-512-gb-ssd-133-macos-kannettava-tietokone/13884206
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.