Fiskars X10 S (1015619), rakentajan kirves
Fiskars X10 S (1015619), rakentajan kirves osastosta Käsityökalut nyt edullisimmin kaupasta Staypro hintaan 44,10 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Fiskars X10 Rakentajan kirves smallNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 44,10 € | 46,09 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fiskars X10-SNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 44,18 € | 51,17 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fiskars -pilkkomiskirves X10 SNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 46,90 € | 51,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Yleiskirves Fiskars 121443 X10 S (1015619)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-8 työpäivät | 52,91 € | 62,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Pilkkomiskirves S X10, FiskarsNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | in stock | 54,90 € | 59,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Pilkkomiskirves S X10 FiskarsNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 59,90 € | 65,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fiskars S X10 kirvesNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-2 päivää | 61,00 € | 67,71 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kirves Fiskars X10-SNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 64,00 € | 71,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
44,10 €
44,18 €
46,90 €
Toimitusaika 5-8 työpäivät
Hinta toimituskuluineen 62,90 €
52,91 €
Toimitusaika in stock
Hinta toimituskuluineen 59,80 €
54,90 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 65,80 €
59,90 €
61,00 €
64,00 €
Fiskars X10 S (1015619), rakentajan kirves
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 6411501214409, 6411503131605 |
Valmistaja | Fiskars |
Hintakehitys
Korkein hinta
64,00 €
Keskihinta
53,49 €
Alin hinta
44,10 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.