Cooler Master HAF 500, kotelo
Cooler Master HAF 500, kotelo osastosta Kotelot ja kotelotuulettimet nyt edullisimmin kaupasta Bigbox.fi hintaan 128,52 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Cooler Master HAF 500Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 työpäivät | 128,52 € | 133,42 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Cooler Master HAF 500 - Kotelot - Miditower - MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 11 päivää | 135,51 € | 135,51 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Cooler Master HAF 500 - Kotelot - Miditower - ValkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8 päivää | 147,76 € | 147,76 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Cooler Master HAF 500, ikkunallinen tornikotelo, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | heti saatavilla | 138,90 € | 138,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Cooler Master HAF 500 White, ikkunallinen tornikotelo, valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | heti saatavilla | 147,90 € | 147,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Cooler Master HAF 500 - miditornikotelo, MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 145,90 € | 150,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Cooler Master HAF 500 - miditornikotelo, ValkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 174,90 € | 179,80 € | Katso tuotetta ▸ |
128,52 €
Toimitusaika 11 päivää
Hinta toimituskuluineen 135,51 €
135,51 €
Toimitusaika 8 päivää
Hinta toimituskuluineen 147,76 €
147,76 €
Toimitusaika heti saatavilla
Hinta toimituskuluineen 138,90 €
138,90 €
Toimitusaika heti saatavilla
Hinta toimituskuluineen 147,90 €
147,90 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 150,80 €
145,90 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 179,80 €
174,90 €
Cooler Master HAF 500, kotelo
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4719512124208, 4719512124192, 4719512124208, 4719512124192 |
Valmistaja | Cooler Master |
Valmistajan tuotesivu | https://www.coolermaster.com/catalog/cases/mid-tower/haf-500/ |
Laitepaikat | |
2,5":n laitepaikkoja | 2 |
3.5":n laitepaikkoja | 2 |
Mitat | |
Korkeus | 510 mm |
Syvyys | 516 mm |
Leveys | 224 mm |
Tuetut emolevyt | |
ATX | On |
EATX | On |
ITX | On |
Micro-ATX | On |
Tuulettimen enimmäiskorkeus | 167 mm |
Virtalähteen enimmäispituus | 180 mm |
Väri | musta, valkoinen |
Hintakehitys
Korkein hinta
174,90 €
Keskihinta
145,63 €
Alin hinta
128,52 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.