Kolink Observatory RGB, kotelo
Kolink Observatory RGB, kotelo osastosta Kotelot ja kotelotuulettimet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 85,74 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Kolink Observatorio RGB - Kotelot - Tower - MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 85,74 € | 92,73 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kolink Observatorio RGB - Kotelot - Tower - ValkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 89,91 € | 96,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kolink OBSERVATORY WHITE - miditornikotelo, Musta, ValkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 86,00 € | 90,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kolink Observatory RGB, ikkunallinen miditornikotelo, valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | heti saatavilla | 86,90 € | 86,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kolink Observatory RGB, ikkunallinen miditornikotelo, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | heti saatavilla | 86,90 € | 86,90 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 10 päivää
Hinta toimituskuluineen 92,73 €
85,74 €
Toimitusaika 10 päivää
Hinta toimituskuluineen 96,90 €
89,91 €
Toimitusaika 5-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 90,90 €
86,00 €
Toimitusaika heti saatavilla
Hinta toimituskuluineen 86,90 €
86,90 €
Toimitusaika heti saatavilla
Hinta toimituskuluineen 86,90 €
86,90 €
Kolink Observatory RGB, kotelo
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 5999094002494 |
Valmistaja | Kolink |
Valmistajan tuotesivu | https://www.kolink.hu |
Laitepaikat | |
2,5":n laitepaikkoja | 2 |
3.5":n laitepaikkoja | 2 |
Mitat | |
Leveys | 201 mm |
Korkeus | 435 mm |
Syvyys | 435 mm |
Paino | 6 800 g |
Näytönohjaimen enimmäispituus | 380 mm |
Sivuikkuna | On |
Tuetut emolevyt | |
ATX | On |
EATX | On |
ITX | On |
Micro-ATX | On |
Tuulettimen enimmäiskorkeus | 160 mm |
Tyyppi | Miditorni |
Virtalähteen enimmäispituus | 200 mm |
Väri | Musta, Valkoinen |
Hintakehitys
Korkein hinta
89,91 €
Keskihinta
87,09 €
Alin hinta
85,74 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.