Electrolux EW6C527G2, kuivausrumpu
Electrolux EW6C527G2, kuivausrumpu osastosta Kuivauskaapit ja kuivausrummut nyt edullisimmin kaupasta Verkkokauppa.com hintaan 377,99 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Electrolux EW6C527G2 PerfectCare 600 -kuivausrumpuNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 377,99 € | 427,98 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Electrolux kuivausrumpu EW6C527G2 (Valkoinen)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 378,95 € | 408,85 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Electrolux Ew6c527g2 KuivausrumpuNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
449,00 € | 478,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Electrolux kuivausrumpu EW6C527G2 7kg valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 499 € | 568 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Electrolux 600 SensiCare 7 kg Kuivausrumpu EW6C527G2Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 529 € | ? | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 427,98 €
377,99 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 408,85 €
378,95 €
449,00 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 568 €
499 €
529 €
Electrolux EW6C527G2, kuivausrumpu
Ilmoita virheellisestä tiedostaArka pyykki-painike | On |
EAN-koodi | 7332543631407 |
Valmistaja | Electrolux |
Kapasiteetti | 7 kg |
Energialuokka | B EU |
Väri | Valkoinen |
Mitat | |
Leveys | 60 cm |
Korkeus | 85 cm |
Syvyys | 54 cm |
Paino | 37 kg |
Edestätäytettävä | On - |
Ajastin | On |
Lapsilukko | On |
Merkkiääni | On |
Ohjelmavaiheen näyttö | On |
Rumpu | 104 l |
Silkkiohjelma | On |
Symbolinäyttö | On |
Säädettävät jalat | On |
Takuu | 2 vuotta |
Viivästetty käynnistys | On |
Villaohjelma | On |
Jäähdytysvaihe | On |
Hellävarainen-toiminto | On |
Raikastusohjelma | On |
Rypistymisenesto-ohjelma | On |
Hintakehitys
Korkein hinta
529 €
Keskihinta
446,79 €
Alin hinta
377,99 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.