HyperX Cloud MIX Buds, Bluetooth-nappipelikuulokkeet
HyperX Cloud MIX Buds, Bluetooth-nappipelikuulokkeet osastosta Kuulokkeet nyt edullisimmin kaupasta Bigbox.fi hintaan 114,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Kuulokkeet HyperX Cloud Mix Buds Wireless BlackNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4-7 työpäivät | 114,90 € | 124,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
HyperX Pilvi MIX -nappikuulokkeetNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 127,57 € | 127,57 € | Katso tuotetta ▸ | ||
HyperX Cloud MIX Buds Bluetooth -nappipelikuuloke mikrofonilla, musta/punainenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 159,99 € | 164,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
HyperX – Cloud MIX Buds True Wireless Earbuds (4P5D9AA)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-5 päivää | 199,90 € | 204,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
SPS-HEADPHONE KIT CLD MIX BUDSNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 230,90 € | 235,80 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 4-7 työpäivät
Hinta toimituskuluineen 124,89 €
114,90 €
127,57 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 164,89 €
159,99 €
Toimitusaika 2-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 204,80 €
199,90 €
230,90 €
HyperX Cloud MIX Buds, Bluetooth-nappipelikuulokkeet
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | HyperX, HP |
Kuulokkeet | |
Ovatko nappikuulokkeet | On |
Taajuusvaste | 10-20400 Hz |
Herkkyys | 106 dB |
Bluetooth | On |
Puolipeittävä | On |
Takuu | 24 kk |
Langaton | On |
Paino | 88 g |
Valmistajan tuotesivu | https://hyperx.com/products/hyperx-cloud-mix-buds?variant=42388691288221 |
Mikrofoni | On |
Akku | |
Akun kesto (käyttöaika) | 10 h |
Akun kesto (standby) | 33 h |
Akun latausaika | 2 h |
EAN-koodi | 0196188046265 |
Hintakehitys
Korkein hinta
230,90 €
Keskihinta
166,65 €
Alin hinta
114,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.