Maxell Bolts+ Lightning, langalliset nappikuulokkeet
Maxell Bolts+ Lightning, langalliset nappikuulokkeet osastosta Kuulokkeet nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 33,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Maxell BOLTS + LIGHTNING CONNECTOR EP WITH MIC & CONTROLLER WHITENäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 33,90 € | 38,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Maxell Bolts+ Lightning nappikuulokkeetNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
39,90 € | 44,80 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 3-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 38,80 €
33,90 €
39,90 €
Maxell Bolts+ Lightning, langalliset nappikuulokkeet
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Maxell |
Kuulokkeet | |
Ovatko nappikuulokkeet | On |
Taajuusvaste | 20-20000 Hz |
Impedanssi | 32 Ohm |
Herkkyys | 96 dB |
Puolipeittävä | On |
Elemettien koot | 10 mm |
Valmistajan tuotesivu | https://www.maxell.eu/product/bolts-lightning-connector/ |
EAN-koodi | 4902580786649 |
Hintakehitys
Korkein hinta
39,90 €
Keskihinta
36,90 €
Alin hinta
33,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.