Roccat Elo 7.1 USB, pelikuulokemikrofoni
Roccat Elo 7.1 USB, pelikuulokemikrofoni osastosta Kuulokkeet nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 61,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Roccat Elo 7.1 USB -pelikuulokkeetNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 61,90 € | 66,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kuulokkeet: Roccat ELO 7.1 Headset PCNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-5 päivää | 62,90 € | 67,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Pelikuulokkeet Elo 7.1 USB RoccatNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-5 päivää | 69,99 € | 75,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Roccat Elo 7.1 USB pelikuulokkeetNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 75,95 € | 80,85 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
61,90 €
62,90 €
Toimitusaika 2-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 75,89 €
69,99 €
75,95 €
Roccat Elo 7.1 USB, pelikuulokemikrofoni
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Roccat |
Kuulokkeet | |
Taajuusvaste | 20-20000 Hz |
Kuulokeliitäntä (USB) | On |
Peittävä | On |
Elemettien koot | 50 mm |
Johdon pituus | 2,5 m |
Paino | 374 g |
Valmistajan tuotesivu | https://fi.roccat.org/Headsets/Elo-7-1-USB |
Kuulokemikrofoni | On |
EAN-koodi | 0731855541317 |
Hintakehitys
Korkein hinta
75,95 €
Keskihinta
67,69 €
Alin hinta
61,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.