Wahoo ELEMNT BOLT v2 GPS Ajotietokone
Wahoo ELEMNT BOLT v2 GPS Ajotietokone osastosta Kypärät, suojukset ja tarvikkeet nyt edullisimmin kaupasta Training365 hintaan 248,99 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Wahoo ELEMNT BOLT V.2 GPS, Harjoitusvastusten tarvikkeetNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 248,99 € | 258,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Wahoo ELEMNT BOLT V2 -pyöräilytietokoneNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 249,00 € | 253,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Wahoo Fitness ELEMNT BOLT V2Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 21 päivää | 264,37 € | 264,37 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 258,89 €
248,99 €
249,00 €
264,37 €
Wahoo ELEMNT BOLT v2 GPS Ajotietokone
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0850010131146 |
Hintakehitys
Korkein hinta
264,37 €
Keskihinta
254,12 €
Alin hinta
248,99 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.