Razer DeathAdder V2 Mini RGB, langallinen pelihiiri
Razer DeathAdder V2 Mini RGB, langallinen pelihiiri osastosta Langalliset hiiret nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 24,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Razer DeathAdder Essential (2021) -pelihiiri, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 24,90 € | 29,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Razer DeathAdder Essential - White - Pelihiiri - Optinen - 5 painiketta - ValkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 360 päivää | 32,28 € | 39,27 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Razer DeathAdder V2 Mini + Otetarra - Hiiri - Optinen - 6 painiketta - MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 11 päivää | 59,28 € | 66,27 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Razer Deathadder Essential pelihiiri valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2–7 päivää | 39,95 € | 44,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Razer Deathadder Essential -pelihiiri, valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 39,99 € | 44,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Mouse Razer DeathAdder Essential, langallinen, valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4-5 työpäivät | 43,51 € | 47,40 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 29,80 €
24,90 €
Toimitusaika 360 päivää
Hinta toimituskuluineen 39,27 €
32,28 €
Toimitusaika 11 päivää
Hinta toimituskuluineen 66,27 €
59,28 €
Toimitusaika 2–7 päivää
Hinta toimituskuluineen 44,90 €
39,95 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 44,89 €
39,99 €
Toimitusaika 4-5 työpäivät
Hinta toimituskuluineen 47,40 €
43,51 €
Razer DeathAdder V2 Mini RGB, langallinen pelihiiri
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Razer |
Yhteys | Langallinen |
DPI | 8 500 |
Ominaisuudet | |
Nappula | 6 lkm |
Rulla | On |
Liitäntä | USB |
Valmistajan tuotesivu | https://www.razer.com/gaming-mice/razer-deathadder-v2-mini/RZ01-03340100-R3U1 |
Mitat | |
Leveys | 65,4 mm |
Korkeus | 38,5 mm |
Syvyys | 114,2 mm |
Paino | 62 g |
Optinen | On |
Takuu | 24 kk |
EAN-koodi | 8886419332954, 8886419333265, 8886419333326, 8886419333005, 8886419332961, 0811659036650 |
Hintakehitys
Korkein hinta
59,28 €
Keskihinta
39,99 €
Alin hinta
24,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.