Zowie ZA13-C, langallinen pelihiiri
Zowie ZA13-C, langallinen pelihiiri osastosta Langalliset hiiret nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 65,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
ZOWIE by BenQ ZA13-C Esports -pelihiiri, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 65,90 € | 70,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
ZOWIE by BenQ ZA13-C Pelihiiri - MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 3 päivää | 69,90 € | 77,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
ZOWIE ZA13-C - Hiiri - 5 painiketta - MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 81,28 € | 88,27 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 5-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 70,80 €
65,90 €
69,90 €
81,28 €
Zowie ZA13-C, langallinen pelihiiri
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Zowie, Zowie Gear |
Yhteys | Langallinen |
DPI | 3 200 |
Ominaisuudet | |
Nappula | 5 lkm |
Rulla | On |
Liitäntä | USB |
Valmistajan tuotesivu | https://zowie.benq.com/en-us/mouse/za13-c.html |
Optinen | On |
EAN-koodi | 4718755087653 |
Hintakehitys
Korkein hinta
81,28 €
Keskihinta
72,36 €
Alin hinta
65,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.