Zowie EC1-CW (L), langaton pelihiiri
Zowie EC1-CW (L), langaton pelihiiri osastosta Langattomat hiiret nyt edullisimmin kaupasta Dustin.fi hintaan 148,18 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Zowie By Benq Ec1-cw Wireless Langaton 3,200dpi Hiiri MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 148,18 € | 154,17 € | Katso tuotetta ▸ | ||
ZOWIE by BenQ EC1-CW Langaton Pelihiiri - MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 3 päivää | 149,90 € | 155,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Zowie by BenQ EC1-CW -langaton pelihiiri, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 151,90 € | 156,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
ZOWIE by BenQ - EC1-CW Wireless Mouse (Large) - Pelihiiri - Optinen LED - 5 painiketta - MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 154,17 € | 154,17 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 1 päivä
Hinta toimituskuluineen 154,17 €
148,18 €
Toimitusaika 2 - 3 päivää
Hinta toimituskuluineen 155,80 €
149,90 €
Toimitusaika 5-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 156,80 €
151,90 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 154,17 €
154,17 €
Zowie EC1-CW (L), langaton pelihiiri
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Zowie, Zowie Gear, Benq |
Yhteys | Langaton |
DPI | 3 200 |
Liitäntä | USB |
Ominaisuudet | |
Nappula | 5 lkm |
Rulla | On |
Valmistajan tuotesivu | https://zowie.benq.com/en-us/mouse/ec1-cw.html |
Mitat | |
Leveys | 69 mm |
Korkeus | 42 mm |
Syvyys | 130 mm |
Paino | 79 g |
Optinen | On |
EAN-koodi | 4718755089077 |
Hintakehitys
Korkein hinta
154,17 €
Keskihinta
151,04 €
Alin hinta
148,18 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.