Suojasuodin 37mm
Protector-suodin suojaa objektiiviasi kolhuilta ja naarmuilta. Suositellaan pysyväksi linssinsuojaksi.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
HOYA Filter Protector Fusion One 37mm -suodatinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 15,90 € | 20,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Hoya Fusion One Protector 37mmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 17,98 € | 23,97 € | Katso tuotetta ▸ | ||
HOYA Filter Protector Fusion One 37mmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 19,99 € | 26,98 € | Katso tuotetta ▸ | ||
HOYA Suodinsuoja Fusion 37 mmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 25,99 € | 32,98 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Hoya Fusion One filter - protection - 37 mmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 21,72 € | 28,71 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Hoya Fusion Antistatic Protector 37 mmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 29,28 € | 36,27 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Olympus PRF-D37Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 65,45 € | 72,44 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 20,80 €
15,90 €
17,98 €
19,99 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 32,98 €
25,99 €
21,72 €
Toimitusaika 7 päivää
Hinta toimituskuluineen 36,27 €
29,28 €
Toimitusaika 9 päivää
Hinta toimituskuluineen 72,44 €
65,45 €
Suojasuodin 37mm
Ilmoita virheellisestä tiedostaProtector-suodin suojaa objektiiviasi kolhuilta ja naarmuilta. Suositellaan pysyväksi linssinsuojaksi.
Halkaisija | 37 mm |
Ominaisuudet | Suoja |
Valmistaja | Hoya, Olympus, Panasonic |
EAN-koodi | 4545350025915, 0024066040701, 0024066055736, 5025232651115, 4961607046777, 0024066068460, 4545350046224 |
Hintakehitys
Korkein hinta
65,45 €
Keskihinta
28,04 €
Alin hinta
15,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.