Delsey Egoa M, matkalaukku 69 cm
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Delsey Paris Freestyle Lentolauku 67cm -matkalaukku, musta
Delsey Paris Shadow 5.0 55cm -matkalaukku, vihreä
Delsey Promenade Hard 2.0, matkalaukku 55 cm
Delsey Comete+ 67 cm, matkalaukku
Delsey Comete+ 77 cm, matkalaukku
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Matkalaukut ▸
Päivän tarjoukset
-
-7 %
31,61 €
Fiskars QuikFit 1000691, kaareva saha
-
-6 %
14,99 €
Horizon Zero Dawn Complete Edition, PS4-peli
-
-80 %
9,99 €
Nokia TWS-841 Clarity Earbuds ENC, Bluetooth-vastamelunappikuulokkeet
-
-6 %
33,99 €
Dead Space Remake, PS5-peli
-
-10 %
21,50 €
Shiseido - Eyelash Curler
-
-7 %
137,00 €
Honor X7a 4G 4/128GB, älypuhelin
-
-25 %
5,22 €
Huawei Watch Fit, laturi
-
-25 %
149,00 €
Samsung Galaxy Tab A8 10.5" WiFi + 4G 32 GB, tabletti
-
-5 %
379,00 €
Aggregaatti hiljainen LT2000i (2,0 kW), Duro
-
-43 %
19,95 €
ADIDAS Essentials 3-Stripes High-Waisted Single Jersey Leggings - naisten pitkät trikoot
-
-25 %
29,99 €
Lords of the Fallen, PS5 -peli
-
-22 %
39,00 €
JBL Tune Flex, Bluetooth-vastamelunappikuulokkeet
Samankaltaisia tuotteita
Katsotuimmat Matkalaukut
-
alk. 59 €
Helly Hansen HH Scout Duffel S, kassi/reppu 30 L
-
alk. 65 €
Helly Hansen HH Scout Duffel M, kassi/reppu 50 L
-
alk. 205 €
Db Roamer Pro Split Duffel, 70 L
-
alk. 410 €
Delsey Chatelet Air 2.0 L, matkalaukku 73 cm
-
alk. 179 €
Fjällräven Fjällräven Kånken Weekender
-
alk. 120 €
Eastpak Travelpack Double Black Denim reppu, lentolaukku
-
alk. 200 €
Eastpak matkalaukku Tranverz L 121L, Black
-
alk. 119 €
Delsey Egoa M, matkalaukku 69 cm
-
alk. 460 €
Delsey Chatelet Air 2.0 XL, matkalaukku 80 cm
-
alk. 113 €
Suuri matkalaukku My Valice Diamond MV7216 L, kultainen väri
-
alk. 153 €
American Tourister Bon Air DLX, nelipyöräinen laajennettava matkalaukku 66 cm
-
alk. 199 €
Savotta Keikka 50L, duffelikassi
-
alk. 113 €
Cavalet Malibu L, vetolaukku 73 cm
-
alk. 90 €
Dream2Go Ride-On Resväska Hundvalp
-
alk. 91 €
Cavalet Malibu 54cm -matkalaukku, oranssi
-
alk. 102 €
Cavalet Cargo Duffelbag L, Matkalaukut
-
alk. 182 €
Delsey Paris Belmont Plus 76cm -matkalaukku, punainen
-
alk. 186 €
Delsey Paris Shadow 5.0 55cm -matkalaukku, musta
Kylmälaukut -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 129 €
Artekno EPP Termo 47L muovikahvoilla
-
alk. 220 €
Nedis KAPC030SS Party Cooler
-
alk. 2,95 €
Iceman 20 l kylmälaukku
-
alk. 26 €
Kylmälaukku Coleman Office Messenger laukku 17 l, ruskea.
-
alk. 27 €
Kylmälaukku Coleman Toimistoreppu 16 l, ruskea.
-
alk. 18 €
Rantalaukku / kylmälaukku
-
alk. 426 €
vidaXL Kylmälaukku kahvalla ja adapterilla mustaharmaa 45 l PP ja PE
-
alk. 427 €
vidaXL Kylmälaukku pyörillä ja adapterilla mustaharmaa 36 l PP & PE
-
alk. 399 €
vidaXL Kylmälaukku kahvalla ja adapterilla harmaamusta 35 l PP ja PE
-
alk. 331 €
vidaXL Kylmälaukku pyörillä ja adapterilla mustaharmaa 30 l PP
-
alk. 387 €
vidaXL Kylmälaukku pyörillä ja adapterilla mustaharmaa 50 l PP
-
alk. 517 €
vidaXL Kylmälaukku pyörillä ja adapterilla mustaharmaa 60 l PP & PE
-
alk. 41 €
EDA Kylmälaukku Iceberg harmaa 8 l
-
alk. 326 €
Dometic Patrol 55 Mist, kylmälaukku 54 L
-
alk. 74 €
Whirlpool ICM101
-
alk. 23 €
Kylmäreppu
-
alk. 132 €
Kylmälaatikko Adventure 15,1L vihreä
-
alk. 107 €
Brio 26 / 12V tummanharmaa-punainen/sininen sähköinen kylmälaatikko
Delsey Egoa M, matkalaukku 69 cm
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Delsey |
Materiaali | 600D RPET PU COATING |
Mitat | |
Leveys | 35 cm |
Korkeus | 69 cm |
Syvyys | 35 cm |
Paino | 2,89 kg |
Sisämitat | 74 l |
EAN-koodi | 3219110504958 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 59 €
Helly Hansen HH Scout Duffel S, kassi/reppu 30 L
-
alk. 65 €
Helly Hansen HH Scout Duffel M, kassi/reppu 50 L
-
alk. 205 €
Db Roamer Pro Split Duffel, 70 L
-
alk. 410 €
Delsey Chatelet Air 2.0 L, matkalaukku 73 cm
-
alk. 179 €
Fjällräven Fjällräven Kånken Weekender
-
alk. 120 €
Eastpak Travelpack Double Black Denim reppu, lentolaukku
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/matkalaukut/delsey-egoa-m-matkalaukku-69-cm/12363699
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.