Delsey Comete+ 67 cm, matkalaukku
Delsey Comete+ 67 cm, matkalaukku osastosta Matkalaukut nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 139,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Delsey Paris Comete Plus 67cm -matkalaukku, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 139,90 € | 144,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Delsey Paris Comete Plus 67cm -matkalaukku, vaaleasininenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 139,90 € | 144,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Delsey Paris Comete Plus Resväska 67 Light BlueNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 159,99 € | ? | Katso tuotetta ▸ | ||
Delsey Comete + 67 cm -matkalaukku, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 189,99 € | 196,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Delsey Comete + 67 cm -matkalaukku, vihreäNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 189,99 € | 196,99 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 5-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 144,80 €
139,90 €
Toimitusaika 5-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 144,80 €
139,90 €
159,99 €
189,99 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 196,99 €
189,99 €
Delsey Comete+ 67 cm, matkalaukku
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Delsey |
Materiaali | ABS / polykarbonaatti |
Mitat | |
Leveys | 44 cm |
Korkeus | 67 cm |
Syvyys | 26 cm |
Paino | 3,8 kg |
Sisämitat | 64 l |
EAN-koodi | 3219110484342, 3219110484359, 3219110484366, 3219110484885 |
Hintakehitys
Korkein hinta
189,99 €
Keskihinta
163,95 €
Alin hinta
139,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.