Xiaomi Mi TV Stick, mediatoistin
Xiaomi Mi TV Stick, mediatoistin osastosta Mediatoistimet sekä Blu-Ray- ja DVD-soittimet nyt edullisimmin kaupasta GIGANTTI OY hintaan 46,99 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Xiaomi Mi TV StickNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 46,99 € | 53,98 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Xiaomi Mi TV StickNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 47,29 € | 53,19 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Xiaomi Mi TV Stick -mediatoistinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 47,90 € | 52,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Tv-boksi - multimediasoitin XIAOMI Mi TV Stick BALNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 työpäivät | 54,04 € | 64,03 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Xiaomi Mi TV StickNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 59,90 € | 59,90 € | Katso tuotetta ▸ |
46,99 €
47,29 €
47,90 €
Toimitusaika 3-4 työpäivät
Hinta toimituskuluineen 64,03 €
54,04 €
59,90 €
Xiaomi Mi TV Stick, mediatoistin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Xiaomi |
Tuetut formaatit | |
MKV | On |
MP3 | On |
MPEG-4 | On |
MOV | On |
Mitat | |
Leveys | 302 mm |
Korkeus | 152 mm |
Syvyys | 924 mm |
Paino | 0,0285 kg |
Kiintolevy | 8 Gt |
Verkko-ominaisuudet | WLAN |
Liitännät | |
HDMI-lähtö | On |
USB | On |
Valmistajan tuotesivu | https://www.xiaomistore.pk/specs/gid/986 |
Internet-palvelut | |
YouTube-toisto | On |
Spotify | On |
Netflix | On |
Mediatoistinominaisuudet | On |
Kaukosäädin | On |
EAN-koodi | 6971408152254 |
Hintakehitys
Korkein hinta
59,90 €
Keskihinta
51,22 €
Alin hinta
46,99 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.