Sennheiser EW-D SK BASE SET (R1-6) (508741), langaton mikrofonijärjestelmä
Sennheiser EW-D SK BASE SET (R1-6) (508741), langaton mikrofonijärjestelmä osastosta Mikrofonit nyt edullisimmin kaupasta Scandinavian Photo hintaan 599 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Sennheiser EW-D SK Base Set (R1-6)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 päivää | 599 € | 603 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Sennheiser Langaton EW-D-järjestelmä (R1-6: 520-576 MHz)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 4 päivää | 604 € | ? | Katso tuotetta ▸ | ||
Sennheiser EW-D SK Base Set (R1-6) -digitaalinen langaton mikrofonijärjestelmäNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 16 päivää | 659 € | 664 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Sennheiser ew-d sk base set (r1-6)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 kpl varastossa | 660 € | 665 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
SENNHEISER EW-D SK BASE SET (R1-6) (508741)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 661 € | 666 € | Katso tuotetta ▸ | ||
SENNHEISER EW-D SK BASE SET (R1-6)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 716 € | 721 € | Katso tuotetta ▸ |
599 €
604 €
Toimitusaika 16 päivää
Hinta toimituskuluineen 664 €
659 €
660 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 666 €
661 €
716 €
Sennheiser EW-D SK BASE SET (R1-6) (508741), langaton mikrofonijärjestelmä
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Senneheiser, Sennheiser |
Mikrofoni | 520-576 MHz Hz |
Langaton | On |
Paino | 1 000 g |
Valmistajan tuotesivu | https://en-uk.sennheiser.com/ew-d-sk-base-set |
EAN-koodi | 4044155247657 |
Hintakehitys
Korkein hinta
716 €
Keskihinta
650 €
Alin hinta
599 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.