Airthings Wave Plus 2930, radon- ja ilmanlaatumittari
Airthings Wave Plus 2930, radon- ja ilmanlaatumittari osastosta Mittavälineet nyt edullisimmin kaupasta Verkkokauppa.com hintaan 228,99 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Airthings Wave Plus -radonilmaisinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 228,99 € | 233,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Airthings Wave Plus radon ja ilmanlaatumittari 2910Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 229,00 € | 233,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Airthings Wave Plus älykäs ilmanlaatumittari radonmittarillaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 262,47 € | 262,47 € | Katso tuotetta ▸ |
228,99 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 233,90 €
229,00 €
Toimitusaika 7 päivää
Hinta toimituskuluineen 262,47 €
262,47 €
Airthings Wave Plus 2930, radon- ja ilmanlaatumittari
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Airthings |
Valmistajan tuotesivu | https://www.airthings.com/en-us/wave-plus |
EAN-koodi | 7090031109301 |
Hintakehitys
Korkein hinta
262,47 €
Keskihinta
240,15 €
Alin hinta
228,99 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.