Bosch GTL 3 Professional, laservaaituslaite
Bosch GTL 3 Professional, laservaaituslaite osastosta Mittavälineet nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 151,94 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bosch GTL 3 laatta laser 0601015200Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 151,94 € | 161,84 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Linjalaser Bosch GTL 3 ProfessionalNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 195,00 € | 195,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch GTL 3 LaattalaserNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 209,10 € | 211,09 € | Katso tuotetta ▸ | ||
BOSCH LINE LASER laattojen kiinnittimille GTL3Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9-14 työpäivät | 215,57 € | 220,47 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 161,84 €
151,94 €
195,00 €
209,10 €
Toimitusaika 9-14 työpäivät
Hinta toimituskuluineen 220,47 €
215,57 €
Bosch GTL 3 Professional, laservaaituslaite
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Bosch |
EAN-koodi | 3165140431972 |
Hintakehitys
Korkein hinta
215,57 €
Keskihinta
192,90 €
Alin hinta
151,94 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.