DeWalt DCS356N XR 18V, monitoimityökalu (ilman akkua ja laturia)
DeWalt DCS356N XR 18V, monitoimityökalu (ilman akkua ja laturia) osastosta Monitoimityökalut nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 117,41 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Dewalt DCS356N-XJ monitoimikone + ACCNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 117,41 € | 127,31 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dewalt DCS356N Cordless MultitoolNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 147,26 € | 147,26 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Monitoimityökalu DeWalt DCS356N (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 174,00 € | 174,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dewalt DCS356N-XJ Monitoimityökalu ilman akkua ja laturiaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 208,51 € | 210,50 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 127,31 €
117,41 €
147,26 €
Toimitusaika 3 päivää
Hinta toimituskuluineen 174,00 €
174,00 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 210,50 €
208,51 €
DeWalt DCS356N XR 18V, monitoimityökalu (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | DeWalt, Black & Decker |
Mitat | 1,1 |
Akun jännite | 18 V |
Nopeus | 20 000 rpm |
EAN-koodi | 5035048726488 |
Hintakehitys
Korkein hinta
208,51 €
Keskihinta
161,80 €
Alin hinta
117,41 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.