Kingston High-Endurance 256 Gt MicroSDXC -muistikortti
Kingston High-Endurance 256 Gt MicroSDXC -muistikortti osastosta Muistikortit ja muistikorttilukijat nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 23,91 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Kingston High Endurance microSD - 95MB/s - 256GBNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 23,91 € | 29,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
KINGSTON 256GB MICROSDXC ENDURANCE 95R/45W C10 A1 UHS-I CARD ONLY (SDCE/256GB)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-5 päivää | 26,50 € | 31,40 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kingston High-Endurance 256 Gt MicroSDXC -muistikorttiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 27,90 € | 32,80 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 29,90 €
23,91 €
Toimitusaika 2-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 31,40 €
26,50 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 32,80 €
27,90 €
Kingston High-Endurance 256 Gt MicroSDXC -muistikortti
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0740617335330 |
Valmistaja | Kingston |
Hintakehitys
Korkein hinta
27,90 €
Keskihinta
26,10 €
Alin hinta
23,91 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.