AL-KO Easy Crush LH 2810, oksasilppuri
AL-KO Easy Crush LH 2810, oksasilppuri osastosta Muut koneet ja työkalut nyt edullisimmin kaupasta Virtasenkauppa.fi hintaan 249,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Oksasilppuri Easy Crush LH 2810 (murskaava), AL-KONäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | in stock | 249,00 € | 249,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
AL-KO Easy Crush LH 2810 KompostimyllyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 313,30 € | 343,20 € | Katso tuotetta ▸ | ||
AL-KO Easy Crush LH 2810, murskaava oksasilppuriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 22 päivää | 316,90 € | 316,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
AL-KO Easy Crush LH 2810 murskaava oksasilppuriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
339,00 € | 348,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Oksasilppuri Al-ko LH 2810 EASY CRUSHNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 351,00 € | 351,00 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika in stock
Hinta toimituskuluineen 249,00 €
249,00 €
313,30 €
Toimitusaika 22 päivää
Hinta toimituskuluineen 316,90 €
316,90 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 348,90 €
339,00 €
Toimitusaika 3 päivää
Hinta toimituskuluineen 351,00 €
351,00 €
AL-KO Easy Crush LH 2810, oksasilppuri
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | AL-KO |
Mitat | 29 |
Teho | 2 800 W |
Valmistajan tuotesivu | https://alko-garden.de/gartengeraete/baum-und-heckenpflege/haecksler/al-ko-elektro-walzenhaecksler-easy-crush-lh-2810.html?listtype=search&searchparam=Easy%20Crush |
EAN-koodi | 4003718061925 |
Hintakehitys
Korkein hinta
351,00 €
Keskihinta
313,84 €
Alin hinta
249,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.