DeWalt DCMPP568N-XJ XR 18V, akkuoksasakset (ilman akkua ja laturia)
DeWalt DCMPP568N-XJ XR 18V, akkuoksasakset (ilman akkua ja laturia) osastosta Muut koneet ja työkalut nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 110,17 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Dewalt DCMPP568N-XJ pensasleikkuriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 110,17 € | 120,07 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dewalt DCMPP568N-XJ (SOLO)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 6 päivää | 143,22 € | 143,22 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dewalt DCMPP568N-XJ Oksasakset ilman akkua ja laturiaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tulossa 15.05.2024 | 157,30 € | 159,29 € | Katso tuotetta ▸ | ||
DeWalt XR DCMPP568N-XJ akkuoksasakset runkoNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
159,00 € | 163,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Käsileikkuri DeWalt DCMPP568N-XJ; 18 V (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 196,00 € | 196,00 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 120,07 €
110,17 €
143,22 €
Toimitusaika tulossa 15.05.2024
Hinta toimituskuluineen 159,29 €
157,30 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 163,80 €
159,00 €
Toimitusaika 3 päivää
Hinta toimituskuluineen 196,00 €
196,00 €
DeWalt DCMPP568N-XJ XR 18V, akkuoksasakset (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | DeWalt |
Akun jännite | 18 V |
Mitat | 1,4 |
EAN-koodi | 5035048788547 |
Hintakehitys
Korkein hinta
196,00 €
Keskihinta
153,14 €
Alin hinta
110,17 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.