Makita MP001GZ LXT 40V, akkukompressori (ilman akkua ja laturia)
Makita MP001GZ LXT 40V, akkukompressori (ilman akkua ja laturia) osastosta Muut koneet ja työkalut nyt edullisimmin kaupasta Verkter hintaan 136,51 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Akkukäyttöinen ilmapumppu Makita MP001GZ; 40 V (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 136,51 € | 136,51 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita MP001GZ Li-Ion InflatorNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 161,88 € | 161,88 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita XGT MP001GZ 40V ilmapumppu runkoNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
179,00 € | 183,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita MP001GZ Ilmapumppu ilman akkua ja laturiaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 187,20 € | 189,19 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 3 päivää
Hinta toimituskuluineen 136,51 €
136,51 €
161,88 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 183,90 €
179,00 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 189,19 €
187,20 €
Makita MP001GZ LXT 40V, akkukompressori (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistajan tuotesivu | https://makitauk.com/product/mp001gz |
Akun jännite | 40 V |
Mitat | 3,5 |
Valmistaja | Makita |
Virtausmäärä | 24 L/h |
Äänenvoimakkuus | 71 db |
EAN-koodi | 0088381748926 |
Hintakehitys
Korkein hinta
187,20 €
Keskihinta
166,15 €
Alin hinta
136,51 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.