Einhell GC-RS 60 CB (3430635) 2300W 60L, oksasilppuri
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Einhell GE-CR 30 Li-Solo (3431200) 2x18V, kultivaattori (ilman akkau ja laturia)
Einhell GC-DW 1045 N (4170955) 1000W, porakaivopumppu
Einhell GC-DW 1300 N (4170944) 1300W, porakaivopumppu
Einhell GC-RS 60 CB (3430635) 2300W 60L, oksasilppuri
Einhell GC-DP 1020 N (4170773) 1000W, uppopumppu likavedelle
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Muut koneet ja työkalut ▸
Päivän tarjoukset
-
-13 %
15,53 €
DualSense Charging Station, PS5 -tarvike
-
-25 %
5,22 €
Huawei Watch Fit, laturi
-
-25 %
149,00 €
Samsung Galaxy Tab A8 10.5" WiFi + 4G 32 GB, tabletti
-
-19 %
999,00 €
Samsung Galaxy Z Fold4 5G 12/512GB, älypuhelin
-
-7 %
98,73 €
Qbrick System Z258117PG013 PRO 2.0 DRAWER SET matkalaukku
-
-7 %
139,99 €
Makita UC3041A, sähkökäyttöinen ketjusaha
Samankaltaisia tuotteita
-
Einhell GE-CR 30 Li-Solo (3431200) 2x18V, kultivaattori (ilman akkau ja laturia)
-
Einhell GC-DW 1045 N (4170955) 1000W, porakaivopumppu
-
Einhell GC-DW 1300 N (4170944) 1300W, porakaivopumppu
-
Einhell GC-RS 60 CB (3430635) 2300W 60L, oksasilppuri
-
Einhell GC-DP 1020 N (4170773) 1000W, uppopumppu likavedelle
-
Einhell GC-DP 7835 (4170682) 780W, uppopumppu likavedelle
-
Einhell Maapumppu GE-DP 7935 N ECO
-
Einhell GC-CH 1846 Li-Solo (3410642) 18V 52cm, akkupensasleikkuri (ilman akkua ja laturia)
-
Einhell GE-EC 2240 (4501740) 2200W, sähköketjusaha
-
Einhell GC-EL 3000 E (3433320) 3000W 45L, lehtipuhallin/-imuri
-
Einhell GE-SA 1435 (3420561) 1400W 35cm, nurmikonilmaaja
-
Einhell GC-RS 2540 (3430620) 2500W, oksasilppuri
-
Einhell GE-CL 18 Li E Kit (3433533) 18V 1x2,0Ah, lehtipuhallin
-
Einhell GE-WS 18/75 Li-Solo (3425220) 7,5L, puutarharuisku (ilman akkua ja laturia)
-
Einhell GE-CL 36/230 Li E-Solo (3433630) 18V 45L, lehtipuhallin (ilman akkua ja laturia)
-
Einhell TC-PG 35/E5 (4152251) 2,6 kW, bensiinikäyttöinen generaattori
-
Einhell Langaton saumapuhdistin GC-CC 18 Li-Solo
-
Einhell GE-UB 18/250 Li E-Solo (3433542) 18V, akkulehtipuhallin (ilman akkua ja laturia)
Katsotuimmat Muut koneet ja työkalut
-
alk. 1039 €
Makita DCU180Z, taakka/kottikärry
-
alk. 626 €
Hecht GG 6500, bensiinikäyttöinen generaattori
-
alk. 52 €
Fiskars PowerGear L78 (112590), raivaussakset L, koukkuterä
-
alk. 390 €
Makita DUA301Z LXT 2x18V, ketjusaha teleskooppivarrella (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 355 €
Hecht IG 2201 2000W, invertterigeneraattori
-
alk. 1190 €
Timco 12T 51cm, polttomoottorikäyttöinen pikahalkomakone jaloilla
-
alk. 212 €
Polttomoottori 196 cc, 6,4 hv
-
alk. 1369 €
Scheppach Compact 15t (5905422902) 3500W, pystyhalkomakone
-
alk. 393 €
Scheppach HL760LS (5905211934) 2200W, halkomakone jalustalla
-
alk. 599 €
STIHL MS 241 C-M, moottorisaha
-
alk. 115 €
Ryobi ONE+ RY18SCA-0 (5133005024) 18V, oksasakset (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 243 €
Ryobi RY36CSX35A-0 (5133004596) 36V 1x5,0Ah, ketjusaha
-
alk. 68 €
Fiskars PowerGear X LX98, oksasakset
-
alk. 990 €
STIHL FS 460 C-EM K 45,6cc 2,42W, bensiinikäyttöinen raivaussaha + teräsetti
-
alk. 137 €
Makita MP001GZ LXT 40V, akkukompressori (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 175 €
AL-KO CombiCare 36 E Comfort, nurmikonilmaaja
-
alk. 299 €
Timco LS6T-52HU, halkomakone jaloilla
-
alk. 148 €
Ryobi OPP1820, pensasleikkuri
Einhell GC-RS 60 CB (3430635) 2300W 60L, oksasilppuri
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Einhell |
Teho | 2 300 W |
Mitat | 29,5 |
Valmistajan tuotesivu | https://www.einhell.de/en/p/3430635-gc-rs-60-cb/ |
Pölysäiliön käyttötilavuus | 60 l |
Nopeus | 40 rpm |
EAN-koodi | 4006825645880 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 1039 €
Makita DCU180Z, taakka/kottikärry
-
alk. 626 €
Hecht GG 6500, bensiinikäyttöinen generaattori
-
alk. 52 €
Fiskars PowerGear L78 (112590), raivaussakset L, koukkuterä
-
alk. 390 €
Makita DUA301Z LXT 2x18V, ketjusaha teleskooppivarrella (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 355 €
Hecht IG 2201 2000W, invertterigeneraattori
-
alk. 1190 €
Timco 12T 51cm, polttomoottorikäyttöinen pikahalkomakone jaloilla
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/muut-koneet-ja-tyokalut/einhell-gc-rs-60-cb-3430635-2300w-60l-oksasilppuri/13987633
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.