Fiskars SingleStep HS22 (1001433), pensassakset aaltomaiset leikkuuterät
Fiskars SingleStep HS22 (1001433), pensassakset aaltomaiset leikkuuterät osastosta Muut koneet ja työkalut nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 23,31 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Fiskars 1001433 SINGLESTEP HS22 PensasleikkuriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 23,31 € | 33,21 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fiskars SingleStep™ pensasleikkuri aaltoilevalla terälläNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 13 päivää | 26,56 € | 33,55 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fiskars SingleStep HS22 PensassaksetNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 26,60 € | 28,59 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Pensassakset Fiskars SingleStepNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 34,90 € | 40,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Pensassakset Fiskars SingleStep HS22Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 42,00 € | 49,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Pensassakset Fiskars Single Step HS22; 580 mmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 49,00 € | 56,90 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 33,21 €
23,31 €
Toimitusaika 13 päivää
Hinta toimituskuluineen 33,55 €
26,56 €
26,60 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 40,80 €
34,90 €
42,00 €
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 56,90 €
49,00 €
Fiskars SingleStep HS22 (1001433), pensassakset aaltomaiset leikkuuterät
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Fiskars |
Mitat | 0,58 |
Valmistajan tuotesivu | http://www.fiskars.fi/content/view/full/25583 |
EAN-koodi | 6411501147301, 1110003144249 |
Hintakehitys
Korkein hinta
49,00 €
Keskihinta
33,73 €
Alin hinta
23,31 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.