Razer Kishi V2 for Android, mobiilipeliohjain
Razer Kishi V2 for Android, mobiilipeliohjain osastosta Muut peliohjaimet ja -tarvikkeet nyt edullisimmin kaupasta Maxgaming.fi hintaan 104,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Razer Kishi V2 for Android - MobiilipeliohjainNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 3 päivää | 104,90 € | 110,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Razer Kishi V2 Gaming Controller for Android -peliohjainNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 109,99 € | 114,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Razer Kishi V2 - Android - Controller - AndroidNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 118,51 € | 118,51 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Razer Kishi V2 peliohjain, Android Ilman kytkykauppaa tai liittymäpakkoa.Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 124,95 € | 130,94 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Peliohjain RAZER Kishi V2 Androidille RZ06-04180100-R3M1Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-8 työpäivät | 129,59 € | 133,48 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Razer Kishi V2 - gamepad - kablingNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 133,90 € | 138,80 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 2 - 3 päivää
Hinta toimituskuluineen 110,80 €
104,90 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 114,89 €
109,99 €
Toimitusaika 7 päivää
Hinta toimituskuluineen 118,51 €
118,51 €
124,95 €
Toimitusaika 5-8 työpäivät
Hinta toimituskuluineen 133,48 €
129,59 €
133,90 €
Razer Kishi V2 for Android, mobiilipeliohjain
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Razer |
Mitat | |
Leveys | 180,7 mm |
Korkeus | 92,2 mm |
Paksuus | 33,9 mm |
Paino | 123 g |
Valmistajan tuotesivu | https://www.razer.com/eu-en/mobile-controllers/Razer-Kishi-V2/RZ06-04180100-R3M1 |
EAN-koodi | 8886419351078 |
Hintakehitys
Korkein hinta
133,90 €
Keskihinta
120,31 €
Alin hinta
104,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.