Wilfa CRISPIER 5.5 AF2B-550, kiertoilmakypsennin
Wilfa CRISPIER 5.5 AF2B-550, kiertoilmakypsennin osastosta Muut pienet keittiökoneet nyt edullisimmin kaupasta KitchenOne hintaan 89,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Wilfa AF2B-550 Crispier Airfryer, 5,5 litraaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 89,00 € | 89,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Wilfa AF2B-550 Airfryer Crispier 5.5Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 99,00 € | 103,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Wilfa Crispier 5.5 -kiertoilmakypsenninNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 7 päivää | 125,00 € | ? | Katso tuotetta ▸ | ||
Wilfa Crispier Airfryer AF2B-550 Ilmafriteerauskeitin 5,5 litraaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 149,00 € | 149,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Wilfa AF2B-550 Crispier 5,5L airfryerNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
199,00 € | 203,80 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 89,00 €
89,00 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 103,95 €
99,00 €
125,00 €
Toimitusaika 3-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 149,00 €
149,00 €
199,00 €
Wilfa CRISPIER 5.5 AF2B-550, kiertoilmakypsennin
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 7044876023186 |
Valmistaja | Wilfa |
Ominaisuudet | |
Teho | 1 800 W |
Grillitoiminto | On |
Kiertoilma | On |
Tilavuus | 5,5 l |
Lämpötilansäätö | On |
Hintakehitys
Korkein hinta
199,00 €
Keskihinta
132,20 €
Alin hinta
89,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.