Philips Essential HD9200/90, kiertoilmakypsennin
Philips Essential HD9200/90, kiertoilmakypsennin osastosta Muut pienet keittiökoneet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 87,65 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Philips Essential HD9200/90Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 87,65 € | 94,64 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Philips HD9200/90 Airfryer spectre comNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 89,00 € | 89,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Philips Essential HD9200/90 AirfryerNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 99,00 € | 103,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Philips Airfryer SPECTRE HD9200/90 -kiertoilmakypsenninNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 99,90 € | 104,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Philips 3000 Airfryer Compact 4.1 L Ilman kytkykauppaa tai liittymäpakkoa.Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 119,00 € | 124,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Airfryer SPECTRE HD9200/90Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
149,00 € | 154,20 € | Katso tuotetta ▸ |
87,65 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 89,00 €
89,00 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 103,95 €
99,00 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 104,80 €
99,90 €
119,00 €
149,00 €
Philips Essential HD9200/90, kiertoilmakypsennin
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 8710103951735, 8710103951728 |
Valmistaja | Philips |
Ominaisuudet | |
Teho | 1 400 W |
Kiertoilma | On |
Tilavuus | 4,1 l |
Lämpötilansäätö | On |
Merkkivalo | On |
Mitat | |
Leveys | 36 cm |
Korkeus | 30 cm |
Syvyys | 26 cm |
Paino | 4,5 kg |
Hintakehitys
Korkein hinta
149,00 €
Keskihinta
107,26 €
Alin hinta
87,65 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.