Makita DPJ180Z LXT 18V, liitosjyrsin (ilman akkua ja laturia)
Makita DPJ180Z LXT 18V, liitosjyrsin (ilman akkua ja laturia) osastosta Muut sähkö- ja akkutyökalut nyt edullisimmin kaupasta Verkter hintaan 229,58 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Lamellijyrsin Makita DPJ180Z (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | nan | 229,58 € | 229,58 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita DPJ180ZNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 238,00 € | 238,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita LXT DPJ180Z 18V 100mm lamellijyrsin runkoNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
249,00 € | 253,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita DPJ180 - Liitosjyrsin LXTNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 255,90 € | 260,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Makita 4350FCTJ electric scroll jigsaw incl. MAKPACNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 275,90 € | 280,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita DPJ180Z Lamellijyrsin ilman akkua ja laturiaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 316,30 € | 318,29 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika nan
Hinta toimituskuluineen 229,58 €
229,58 €
238,00 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 253,90 €
249,00 €
255,90 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 280,80 €
275,90 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 318,29 €
316,30 €
Makita DPJ180Z LXT 18V, liitosjyrsin (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0088381673136 |
Valmistaja | Makita |
Mitat | |
Pituus | 351 mm |
Leveys | 139 mm |
Korkeus | 149 mm |
Paino | 3,1 kg |
Akun jännite | 18 V |
Valmistajan tuotesivu | https://www.makita.fi/product/dpj180z.html |
Nopeus | 6 500 rpm |
Hintakehitys
Korkein hinta
316,30 €
Keskihinta
260,78 €
Alin hinta
229,58 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.