Netgear A6100 langaton USB-sovitin
Netgear A6100 langaton USB-sovitin osastosta Muut WLAN-tuotteet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 28,87 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Netgear A6100 AC600 USB 2.0 WiFi -sovitinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 28,87 € | 35,86 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Netgear A6100 Wifi Usb Mini AdapteriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 29,14 € | 35,13 € | Katso tuotetta ▸ | ||
NETGEAR A6100 WiFi USB Mini Adapter - Verkkoadapteri - USB - 802.11b, 802.11a, 802.11g, 802.11n, 802.11acNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 35,90 € | 40,80 € | Katso tuotetta ▸ |
28,87 €
29,14 €
Toimitusaika 1-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 40,80 €
35,90 €
Netgear A6100 langaton USB-sovitin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Netgear |
Mitat | |
Pituus | 36,1 mm |
Leveys | 18,4 mm |
Korkeus | 8,1 mm |
Paino | 8 g |
Valmistajan tuotesivu | http://www.netgear.com/home/products/networking/wifi-adapters/A6100.aspx |
WLAN | |
Sisäinen antenni | On |
IEEE 802.11b | On |
IEEE 802.11g | On |
IEEE 802.11n | On |
IEEE 802.11a | On |
IEEE 802.11ac | On |
Salaus | |
MAC (Media Access Control) | On |
WEP 128-bit | On |
WEP 64-bit | On |
WPA | On |
WPA2 | On |
EAN-koodi | 0606449098761 |
Hintakehitys
Korkein hinta
35,90 €
Keskihinta
31,30 €
Alin hinta
28,87 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.