BenQ PD2705U (27"), näyttö
BenQ PD2705U (27"), näyttö osastosta Näytöt nyt edullisimmin kaupasta Scandinavian Photo hintaan 429,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
BenQ PD2705UNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 päivää | 429,00 € | 432,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
27" BenQ DesignVue PD2705U 4K UHD USB 65W Hub -kaiuttimilla - 5 ms - NäyttöNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 435,69 € | 435,69 € | Katso tuotetta ▸ | ||
BenQ 27"" Designer PD2705U, QHD, IPS -näyttöNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 541 € | 546 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Benq Designvue Pd2705u 27"" 3840 X 2160 16:9 Ips 60hzNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 550 € | 550 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Benq Pd2705u 27" 4k Uhd NäyttöNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
599 € | 599 € | Katso tuotetta ▸ | ||
BENQ PD2705U 27†4K IPS 99% SRGB &REC709 HDR10 HDMI/DP/USB 3.2/USB-C PD65W (9H.LKDLA.TBE)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 646 € | 651 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Benq pd2705u 27inch led 3840x2160 16:9 350cd/m2 5ms hdmi/dp/usb-c pd65w blackNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | yli 10 kpl varastossa | 684 € | 693 € | Katso tuotetta ▸ |
429,00 €
Toimitusaika 9 päivää
Hinta toimituskuluineen 435,69 €
435,69 €
541 €
Toimitusaika 1 päivä
Hinta toimituskuluineen 550 €
550 €
599 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 651 €
646 €
Toimitusaika yli 10 kpl varastossa
Hinta toimituskuluineen 693 €
684 €
BenQ PD2705U (27"), näyttö
Ilmoita virheellisestä tiedostaOminaisuudet | 27 tuumaa, 1200:1, 350 cd/m2, 5 ms, 178 astetta, 178 astetta |
Koko | 27 tuumaa |
Kontrastisuhde | 1200:1 |
Kirkkaus | 350 cd/m2 |
Vasteaika | 5 ms |
Katselukulma | |
Pysty | 178 astetta |
Vaaka | 178 astetta |
Valmistaja | Benq |
Resoluutio | |
Kuvasuhde | 16:9 |
Resoluutio (korkeus) | 2 160 px |
Resoluutio (leveys) | 3 840 px |
Mitat ilman jalustaa | |
Leveys | 614 mm |
Korkeus | 367,9 mm |
Syvyys | 57,2 mm |
Mitat jalustalla | |
Leveys | 614 mm |
Korkeus | 549,22 mm |
Syvyys | 230,7 mm |
Paino | 5,7 kg |
Kaiutin | |
Määrä | 2 kpl |
Teho | 2,5 W |
Liitännät | |
Kuulokeliitäntä | On |
HDMI-portti | On |
DisplayPort | On |
Virkistystaajuus | |
Pysty | |
Minimi | 50 Hz |
Maksimi | 76 Hz |
Vaaka | |
Maksimi | 89 KHz |
Minimi | 30 KHz |
Virrankäyttö (normaalitila) | 152 W |
Virrankäyttö (valmiustila) | 0,5 W |
EAN-koodi | 4718755086458 |
Hintakehitys
Korkein hinta
684 €
Keskihinta
555 €
Alin hinta
429,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.