Kärcher K 5 Power Control Home (1.324-553.0), painepesuri
Kärcher K 5 Power Control Home (1.324-553.0), painepesuri osastosta Painepesurit nyt edullisimmin kaupasta Bigbox.fi hintaan 360,18 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Korkeapainepesuri Karcher K5 POWER CONTROL HOME (1.324-553.0)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | yhteyttä | 360,18 € | 370,17 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kärcher Painepesuri K 5 Teho Control HomeNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 6 päivää | 370,17 € | 370,17 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kärcher K 5 Power Control Home TrykvaskerNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 442,90 € | 447,80 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika yhteyttä
Hinta toimituskuluineen 370,17 €
360,18 €
370,17 €
442,90 €
Kärcher K 5 Power Control Home (1.324-553.0), painepesuri
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Kärcher, Karcher |
Pesuainesäiliö | On |
Mitat | |
Pituus | 402 mm |
Leveys | 306 mm |
Korkeus | 588 mm |
Paino | 13 kg |
Moottorin teho | 2,1 kW |
Maksimi paine | 145 bar |
Virtausmäärä | 500 L/h |
EAN-koodi | 4054278786384 |
Hintakehitys
Korkein hinta
442,90 €
Keskihinta
391,08 €
Alin hinta
360,18 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.