Nilfisk Core 140-8 PowerControl IH Premium Car Wash (128471278), painepesuri
Nilfisk Core 140-8 PowerControl IH Premium Car Wash (128471278), painepesuri osastosta Painepesurit nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 255,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Nilfisk Core 140-8 In Hand Powerco - Pre - Premium car wash EUNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 255,90 € | 260,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Nilfisk Painepesuri Core 140-8 PowerControl IH Premium AutopesuNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 291,58 € | 291,58 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Nilfisk Core 140-8 PowerControl In-Hand PREMIUM CAR -painepesuri Pysty sähköinen 474 l/h 1800 W SininenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9-14 työpäivät | 299,10 € | 309,09 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 260,80 €
255,90 €
Toimitusaika 9 päivää
Hinta toimituskuluineen 291,58 €
291,58 €
Toimitusaika 9-14 työpäivät
Hinta toimituskuluineen 309,09 €
299,10 €
Nilfisk Core 140-8 PowerControl IH Premium Car Wash (128471278), painepesuri
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Nilfisk |
Johto | 5 m |
Mitat | 9,2 |
Moottorin teho | 1,8 kW |
Maksimi paine | 140 bar |
Virtausmäärä | 474 L/h |
EAN-koodi | 5715492223879 |
Hintakehitys
Korkein hinta
299,10 €
Keskihinta
282,19 €
Alin hinta
255,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.