Brennenstuhl Connect WRHM01, WiFi-savu/lämpövaroitin
Brennenstuhl Connect WRHM01, WiFi-savu/lämpövaroitin osastosta Palo- ja häkävaroittimet nyt edullisimmin kaupasta Data-Systems hintaan 37,40 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Brennenstuhl – Connect WiFI Smoke and heat detector WRHM01 (1290090)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | saatavilla 7.5.2024 | 37,40 € | 42,30 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Brennenstuhl Yhdistä WiFi WRHM01.Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 38,56 € | 45,55 € | Katso tuotetta ▸ | ||
brennenstuhl®Connect WiFI Smoke and heat detector WRHM01Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 43,90 € | 48,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
BrennenstuhlConnect Smart savu- ja lämpöilmaisimet WRHM01 sovellusilmoituksella ja läpäisevällä hälytyssignaalilla 85 DbNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4-8 päivää | 62,90 € | 68,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika saatavilla 7.5.2024
Hinta toimituskuluineen 42,30 €
37,40 €
38,56 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 48,80 €
43,90 €
Toimitusaika 4-8 päivää
Hinta toimituskuluineen 68,80 €
62,90 €
Brennenstuhl Connect WRHM01, WiFi-savu/lämpövaroitin
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4007123664665 |
Valmistaja | Hugo Brennenstuhl GmbH & Co Kommanditgesellschaft, Brennenstuhl |
Valmistajan tuotesivu | https://www.brennenstuhl.com/en-DE/products/smart-home/brennenstuhl-connect-wifi-smoke-and-heat-detector-wrhm01 |
Hintakehitys
Korkein hinta
62,90 €
Keskihinta
45,69 €
Alin hinta
37,40 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.