DeWalt DCD999NT-XJ 18V, poravasara (ilman akkua ja laturia)
DeWalt DCD999NT-XJ 18V, poravasara (ilman akkua ja laturia) osastosta Porakoneet ja ruuvinvääntimet nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 179,69 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Dewalt DCD999NT-XJ iskuporakoneNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 179,69 € | 189,59 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dewalt Flexvolt Advantage DCD999NT 54/18V iskevä akkuporakone runkoNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
239,00 € | 243,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
DEWALT DCD999NT-XJ porakone 2250 RPM 1,61 kg Musta, hopea, keltainenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9-14 työpäivät | 247,91 € | 252,81 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dewalt 18V XR XRP -iskuporakone Flexvolt Advantage -alustalla - Paljas yksikköNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 12 päivää | 249,24 € | 249,24 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Dewalt DCD999NT-XJ Iskuporakone ilman akkua ja laturiaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 276,40 € | 278,39 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Iskupora / ruuvinväännin DeWalt DCD999NT; 18 V (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 310,00 € | 310,00 € | Katso tuotetta ▸ |
179,69 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 243,90 €
239,00 €
Toimitusaika 9-14 työpäivät
Hinta toimituskuluineen 252,81 €
247,91 €
Toimitusaika 12 päivää
Hinta toimituskuluineen 249,24 €
249,24 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 278,39 €
276,40 €
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 310,00 €
310,00 €
DeWalt DCD999NT-XJ 18V, poravasara (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | DeWalt |
Valmistajan tuotesivu | https://www.dewalt.co.uk/products/dcd999nt-xj--18v-xr-xrp-hammer-drill-driver-with-flexvolt-advantage-bare-unit |
Akun jännite | 18 V |
Mitat | |
Pituus | 213 mm |
Leveys | 70 mm |
Korkeus | 208 mm |
Paino | 1,61 kg |
Pikaistukka | On |
Poraistukan koko | 13 mm |
Nopeus | 2 250 rpm |
Maksimi vääntö | 126 Nm |
Säädettava kierrosluku | On |
Iskuluku | 38 250 min-1 |
EAN-koodi | 5035048742945 |
Hintakehitys
Korkein hinta
310,00 €
Keskihinta
250,37 €
Alin hinta
179,69 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.