Intel Core i7-12700, prosessori
Intel Core i7-12700, prosessori osastosta Prosessorit nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 305,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Intel Core i7-12700 Alder Lake CPU - 12 ydintä - 2.1 GHz - Intel LGA1700 - Intel Boxed (jäähdyttimen kanssa)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8 päivää | 305,00 € | 305,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Intel Core i7 12700 / 2.1 GHz prosessori - OEM CPU - 12 ydintä - 2.1 GHz - Intel LGA1700 - Bulk (Ilman jäähdytintä)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8 päivää | 305,00 € | 305,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Intel Core i7-12700 2.1 GHz Alder Lake, LGA 1700 -suoritin, boxedNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 307,90 € | 312,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Intel Core I7 12700 2.1ghz Lga1700 Socket SuoritinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 310,00 € | 310,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Intel Core i7-12700, LGA1700, 2.10 GHz, 25MB, BoxedNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-8 päivää | 316,90 € | 316,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
INTEL Core i7-12700 2.1GHz LGA1700 Box (BX8071512700)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | saatavilla 14.5.2024 | 521 € | 526 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 8 päivää
Hinta toimituskuluineen 305,00 €
305,00 €
Toimitusaika 8 päivää
Hinta toimituskuluineen 305,00 €
305,00 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 312,80 €
307,90 €
Toimitusaika 1 päivä
Hinta toimituskuluineen 310,00 €
310,00 €
Toimitusaika 5-8 päivää
Hinta toimituskuluineen 316,90 €
316,90 €
Toimitusaika saatavilla 14.5.2024
Hinta toimituskuluineen 526 €
521 €
Intel Core i7-12700, prosessori
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Intel |
Suorittimen ominaisuudet | |
Ydin | |
Määrä | 12 kpl |
Säikeet | 20 kpl |
Valmistustekniikka | 14 nm |
Intel Virtualization Technology | On |
Skaalautuvuus | 1S Only |
Enhanced Intel SpeedStep | On |
Execute Disable Bit | On |
Idle States | On |
Intel AES-NI | On |
Intel Hyper-Threading Technology | On |
Intel Turbo Boost Technology | On |
Intel VT-x (EPT) | On |
Tuetut käskykannat | |
SSSE3 | On |
MMX | On |
SSE | On |
SSE3 | On |
SSE2 | On |
SSE4.1 | On |
SSE4.2 | On |
Valmistajan tuotesivu | https://ark.intel.com/content/www/us/en/ark/products/134591/intel-core-i712700-processor-25m-cache-up-to-4-90-ghz.html |
Nopeus | 2 100 MHz |
Prosessoriperhe | Intel Core i7 |
Muisti | |
Maksimi muistikapasiteetti | 128 Gt |
EAN-koodi | 5032037237840, 5032037237857 |
Hintakehitys
Korkein hinta
521 €
Keskihinta
344,29 €
Alin hinta
305,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.