Xiaomi 13 5G 8/256GB, älypuhelin
Xiaomi 13 5G 8/256GB, älypuhelin osastosta Puhelimet nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 755 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Xiaomi 13 5G 256/8 Gt -Android-puhelin, MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 755 € | 760 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Xiaomi 13 256GB/8GB - MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 999 € | 999 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Xiaomi 13 256GB/8GB - Flora VihreäNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 999 € | 999 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 760 €
755 €
999 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 999 €
999 €
Xiaomi 13 5G 8/256GB, älypuhelin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Xiaomi, Hama |
Mitat | 589 |
Akku | 4 500 mAh |
Prosessori | Snapdragon 8 Gen 2 |
Kamera | 50 Mpx |
Päänäyttö | |
Resoluutio | |
Resoluutio (korkeus) | 2 400 px |
Resoluutio (leveys) | 1 080 px |
Koko | 6,36 tuumaa |
Liitettävyys | 5G |
EAN-koodi | 6941812712078, 6941812711750, 6941812712016, 6941812711989, 6941812712023 |
Hintakehitys
Korkein hinta
999 €
Keskihinta
918 €
Alin hinta
755 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.