Fieldmann FZR 1050-E 400W 38cm, sähköruohonleikkuri
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Fieldmann FZR 1050-E 400W 38cm, sähköruohonleikkuri
Fieldmann FZR 2110-Li 40V 1x2,0Ah 32cm, akkuruohonleikkuri
Fieldmann FZR 2046-E 2000W 43cm, sähköruohonleikkuri
Fieldmann FZR 5114-170B 4in1 51cm, bensiinikäyttöinen ruohonleikkuri
Fieldmann FZR 2035-E 1600W 38cm, sähköruohonleikkuri
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Ruohonleikkurit ja puutarhatraktorit ▸
Päivän tarjoukset
-
-5 %
194,99 €
Samsung Galaxy Watch 4 44mm Bluetooth, älykello
-
-5 %
26,50 €
Crisis Core: Final Fantasy VII Reunion, Nintendo Switch -peli
-
-10 %
35,90 €
EMS Foot Massager, jalkahierontalaite
-
-10 %
21,50 €
Shiseido - Eyelash Curler
-
-7 %
31,61 €
Fiskars QuikFit 1000691, kaareva saha
-
-7 %
417,00 €
Samsung Galaxy S22 5G 8/128GB, älypuhelin
-
-6 %
33,99 €
Dead Space Remake, PS5-peli
-
-25 %
5,22 €
Huawei Watch Fit, laturi
-
-25 %
149,00 €
Samsung Galaxy Tab A8 10.5" WiFi + 4G 32 GB, tabletti
-
-7 %
137,00 €
Honor X7a 4G 4/128GB, älypuhelin
-
-5 %
379,00 €
Aggregaatti hiljainen LT2000i (2,0 kW), Duro
-
-13 %
15,53 €
DualSense Charging Station, PS5 -tarvike
Samankaltaisia tuotteita
-
Fieldmann FZR 1050-E 400W 38cm, sähköruohonleikkuri
-
Fieldmann FZR 2110-Li 40V 1x2,0Ah 32cm, akkuruohonleikkuri
-
Fieldmann FZR 2046-E 2000W 43cm, sähköruohonleikkuri
-
Fieldmann FZR 5114-170B 4in1 51cm, bensiinikäyttöinen ruohonleikkuri
-
Fieldmann FZR 2035-E 1600W 38cm, sähköruohonleikkuri
-
Fieldmann FZR 5114-170BV 4in1 170cc 51cm, bensiinikäyttöinen ruohonleikkuri
-
Fieldmann FZR 4608-E 139cc 46cm, bensiinikäyttöinen ruohonleikkuri
-
Fieldmann FZR 4618-144BV 4in1 144cc 46cm, bensiinikäyttöinen ruohonleikkuri
-
Fieldmann FZR 4616-144B 4in1 46cm, bensiinikäyttöinen ruohonleikkuri
-
Fieldmann FZR 70375-0 FAST POWER 2x20V 37cm, akkuruohonleikkuri (ilman akkua ja laturia)
-
Fieldmann FZR 4210-B 127cc 42cm, bensiinikäyttöinen ruohonleikkuri
-
Fieldmann FZR 4008-79BH 79.8cc 40cm, bensiinikäyttöinen ruohonleikkuri
Katsotuimmat Ruohonleikkurit ja puutarhatraktorit
-
alk. 168 €
Makita DLM330Z LXT 18V 33cm, akkuruohonliekkuri (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 699 €
Gardena Sileno Minimo 500 (15202) 500m², robottiruohonleikkuri
-
alk. 156 €
Redback EB132C 40V 38cm, akkuruohonleikkuri (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 382 €
DeWalt DCMW564N, ruohonleikkuri 2 x 18 V, ilman akkua ja laturia
-
alk. 794 €
EGO POWER+ LM1903E-SP 56V 1x5,0Ah 47cm, akkuruohonleikkuri
-
alk. 586 €
Makita DLM432CT2 2x18V 2x5,0Ah 43cm, akkuruohonleikkuri
-
alk. 279 €
Jonköping PRO (2020-KCL19S) 6hp, ruohonleikkuri
-
alk. 582 €
Makita DLM530Z LXT 2x18V, akkukäyttöinen ruohonleikkuri (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 679 €
Makita DLM462Z LXT 2x18V, vetävä akkuruohonleikkuri (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 1049 €
Gardena Smart Sileno Life 1000 (15102-24) 1000m², robottiruohonleikkuri
-
alk. 313 €
AL-KO Silver 468 P-A Bio, ruohonleikkuri
-
alk. 1249 €
Gardena Smart Sileno Life 1500 (15108-35) 1500m², robottiruohonleikkuri
-
alk. 373 €
Makita DLM382CM2 LXT 18V 2x4,0Ah 38cm, ruohonleikkuri
-
alk. 570 €
Dewalt DCMWSP564N-XJ 2x18V 53cm, ruohonleikkuri (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 332 €
AL-KO Easy 4.60 SP-S (113795), bensiinikäyttöinen ruohonleikkuri
-
alk. 245 €
Makita DLM382Z LXT 2x18V, akkuruohonleikkuri (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 208 €
Ryobi OLM1833B One+, ruohonleikkuri 18 V, ilman akkua ja laturia
-
alk. 106 €
Bosch Rotak 32 (0600885B00) 1200W, sähköruohonleikkuri
Lumilingot ja -kolat -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 899 €
Ryobi RY36STX45A-140 36V 4Ah 45cm akkulumilinko
-
alk. 832 €
Ryobi RY36STX53A-150 36V 5Ah 53cm akkulumilinko
-
alk. 15 €
Hecht 280 GT, lasten lumilapio
-
alk. 350 €
Greenworks GD40ST 40V 51cm, akkulumilinko (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 1009 €
Scheppach ST620E (59081049974) 212cc 62cm, bensiinikäyttöinen lumilinko
-
alk. 42 €
Hecht 460 GT 46cm, lumilapio
-
alk. 59 €
Fiskars White 1052522, lumentyönnin
-
alk. 2264 €
Hecht 9542 SQ 106cm, bemsiinikäyttöinen lumilinko
-
alk. 33 €
Lumikola
-
alk. 916 €
Hecht 8101 173cc 100cm, bensiinikäyttöinen lakaisukone
-
alk. 907 €
Hecht 8680 SE 80cm, bensiinikäyttöinen lakaisukone
-
alk. 23 €
Green Land PR53, lumentyönnin
-
alk. 1390 €
Timco 11hp lumilinko
-
alk. 18 €
Green Land PR32, lumilapio
-
alk. 20 €
Lumentyönnin 49 cm Alumiinivarrella
-
alk. 36 €
Hecht 661 GT 66cm, lumikola pyörillä
-
alk. 599 €
Timco 5,5HP lumilinko sähköstartilla
-
alk. 1300 €
Lumilinko telaveto 6,2kw 302cc, powersteering, sähköstartti, kaksivaiheinen
Fieldmann FZR 1050-E 400W 38cm, sähköruohonleikkuri
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Fieldmann |
Teho | 400 W |
Valmistajan tuotesivu | http://fieldmann.com.hr/elektricke-rotirajuce-kosilice/fzr-1050-e |
EAN-koodi | 8590669288694 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 168 €
Makita DLM330Z LXT 18V 33cm, akkuruohonliekkuri (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 699 €
Gardena Sileno Minimo 500 (15202) 500m², robottiruohonleikkuri
-
alk. 156 €
Redback EB132C 40V 38cm, akkuruohonleikkuri (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 382 €
DeWalt DCMW564N, ruohonleikkuri 2 x 18 V, ilman akkua ja laturia
-
alk. 794 €
EGO POWER+ LM1903E-SP 56V 1x5,0Ah 47cm, akkuruohonleikkuri
-
alk. 586 €
Makita DLM432CT2 2x18V 2x5,0Ah 43cm, akkuruohonleikkuri
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/ruohonleikkurit-ja-puutarhatraktorit/fieldmann-fzr-1050-e-400w-38cm-sahkoruohonleikkuri/10855205
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.