Jordan Clean Smile Plus TBX-300P, sähköhammasharja
Jordan Clean Smile Plus TBX-300P, sähköhammasharja osastosta Sähköhammasharjat nyt edullisimmin kaupasta Coolshop.fi hintaan 22,50 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Jordan - Jordan Clean Smile Electric TB PinkNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 22,50 € | 26,45 € | Katso tuotetta ▸ | ||
WILFA TBX-300P SMILE PLUS SÄHKÖHAMMASHARJA VAALEANPUNAINENNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 49,90 € | 54,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Jordan Smile Plus TBX-300P pinkki sähköhammasharjaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
59,00 € | 63,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Jordan tbx-300p smile plus sähköhammasharja, vaaleanpunainenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 kpl varastossa | 79,99 € | 84,98 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 26,45 €
22,50 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 54,80 €
49,90 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 63,90 €
59,00 €
Toimitusaika 2 kpl varastossa
Hinta toimituskuluineen 84,98 €
79,99 €
Jordan Clean Smile Plus TBX-300P, sähköhammasharja
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Jordan, Wilfa |
Ajastin | On |
Harjausnopeus | 10 000 kierrosta/min |
EAN-koodi | 7044876041289, 7044876041272, 17044876041286, 17044876041279, 7046110055564 |
Hintakehitys
Korkein hinta
79,99 €
Keskihinta
52,85 €
Alin hinta
22,50 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.