Makita DCS552Z LXT 18V, akkumetallisaha (Ilman akkua ja laturia)
Makita DCS552Z LXT 18V, akkumetallisaha (Ilman akkua ja laturia) osastosta Sähkösahat nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 163,70 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Makita DCS552Z metallipyörösahaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 163,70 € | 173,60 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita DCS552Z Metallipyörösaha ilman akkua ja laturiaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 208,10 € | 210,09 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Akkupyörösaha Makita DCS552Z, 18 VNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-8 työpäivät | 211,78 € | 221,77 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Akkupyörösaha Makita DCS552Z; 18 V (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | nan | 222,00 € | 222,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
163,70 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 210,09 €
208,10 €
Toimitusaika 5-8 työpäivät
Hinta toimituskuluineen 221,77 €
211,78 €
Toimitusaika nan
Hinta toimituskuluineen 222,00 €
222,00 €
Makita DCS552Z LXT 18V, akkumetallisaha (Ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0088381865647 |
Valmistaja | Makita |
Akun jännite | 18 V |
Mitat | |
Pituus | 348 mm |
Leveys | 196 mm |
Korkeus | 203 mm |
Paino | 2,7 kg |
Nopeus | 3 600 rpm |
Valmistajan tuotesivu | https://www.makita.fi/product/dcs552z.html |
Työvalo | On |
Hintakehitys
Korkein hinta
222,00 €
Keskihinta
201,40 €
Alin hinta
163,70 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.