Makita UC3551A 2000W 35cm, ketjusaha
Makita UC3551A 2000W 35cm, ketjusaha osastosta Sähkösahat nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 133,16 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Makita UC3551A ketjusahaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 133,16 € | 143,06 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita UC3551ANäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 191,44 € | 191,44 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ketjusaha Makita UC3551A; 2 kW sähkökäyttöinen; 35 cm laippaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 201,31 € | 201,31 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita UC3551A 2000W ketjusahaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
219,00 € | 228,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Makita UC3551A -sähkömoottorisahaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 257,90 € | 262,80 € | Katso tuotetta ▸ |
133,16 €
191,44 €
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 201,31 €
201,31 €
219,00 €
257,90 €
Makita UC3551A 2000W 35cm, ketjusaha
Ilmoita virheellisestä tiedostaHintakehitys
Korkein hinta
257,90 €
Keskihinta
200,56 €
Alin hinta
133,16 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.