Braun MultiQuick 5 Vario MQ 5235 WH, sauvasekoitin
Braun MultiQuick 5 Vario MQ 5235 WH, sauvasekoitin osastosta Sauvasekoittimet nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 57,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Braun MultiQuick 5 Vario MQ 5235, hand blenderNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 57,90 € | 62,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Braun Multiquick 5 Vario MQ 5235 WH Puikkosekoitin Turbo-toiminto Valkoinen/harmaaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 61,90 € | 66,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Braun Sauvasekoitin Multiquick 5 Vario MQ 5235 WH - 1000 WNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 59,81 € | 66,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Braun Multiquick 5 Vario sauvasekoitinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
79,00 € | 83,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Braun MultiQuick 5V MQ5235WH -sauvasekoitinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä 8-10 päivässä | 79,95 € | 79,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Braun MultiQuick 5V MQ5235WH -sauvasekoitinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 79,99 € | 84,89 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 62,80 €
57,90 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 66,80 €
61,90 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 66,80 €
59,81 €
79,00 €
Toimitusaika perillä 8-10 päivässä
Hinta toimituskuluineen 79,95 €
79,95 €
79,99 €
Braun MultiQuick 5 Vario MQ 5235 WH, sauvasekoitin
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 8021098774903 |
Teho | 1 000 W |
Valmistaja | Braun |
Nopeusasetukset | 21 kpl |
Turbo/pulssitoiminto | On |
Mitat | |
Leveys | 5,7 cm |
Korkeus | 40 cm |
Syvyys | 5,7 cm |
Paino | 0,8 kg |
Hintakehitys
Korkein hinta
79,99 €
Keskihinta
69,76 €
Alin hinta
57,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.