Gembird PEX-M2-01 - liitäntäsovitin - M.2-kortti - PCIe 3.0 x4
Gembird PEX-M2-01 - liitäntäsovitin - M.2-kortti - PCIe 3.0 x4 osastosta Sisäiset kovalevyt nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 11,55 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Gembird PEX-M2-01 - liitäntäsovitin - M.2-kortti - PCIe 3.0 x4Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 12 päivää | 11,55 € | 18,54 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Gembird PEX-M2-01 liitäntäkortti / sisäinen sovitin M.2, PCIeNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9-14 työpäivät | 16,63 € | 26,62 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Gembird-ohjainkortti M.2 SSD-sovitin PCI-ExpressNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 23,90 € | 28,90 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 12 päivää
Hinta toimituskuluineen 18,54 €
11,55 €
Toimitusaika 9-14 työpäivät
Hinta toimituskuluineen 26,62 €
16,63 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 28,90 €
23,90 €
Gembird PEX-M2-01 - liitäntäsovitin - M.2-kortti - PCIe 3.0 x4
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 8716309099530 |
Valmistaja | Gembird |
Hintakehitys
Korkein hinta
23,90 €
Keskihinta
17,36 €
Alin hinta
11,55 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.