WD Blue SN570 (2 TB, M.2, PCIe, NVMe) WDS200T3B0C, SSD-kovalevy
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Sisäiset kovalevyt ▸
Päivän tarjoukset
-
-7 %
31,61 €
Fiskars QuikFit 1000691, kaareva saha
-
-6 %
14,99 €
Horizon Zero Dawn Complete Edition, PS4-peli
-
-80 %
9,99 €
Nokia TWS-841 Clarity Earbuds ENC, Bluetooth-vastamelunappikuulokkeet
-
-6 %
33,99 €
Dead Space Remake, PS5-peli
-
-10 %
21,50 €
Shiseido - Eyelash Curler
-
-7 %
137,00 €
Honor X7a 4G 4/128GB, älypuhelin
-
-25 %
5,22 €
Huawei Watch Fit, laturi
-
-25 %
149,00 €
Samsung Galaxy Tab A8 10.5" WiFi + 4G 32 GB, tabletti
-
-5 %
379,00 €
Aggregaatti hiljainen LT2000i (2,0 kW), Duro
-
-43 %
19,95 €
ADIDAS Essentials 3-Stripes High-Waisted Single Jersey Leggings - naisten pitkät trikoot
-
-25 %
29,99 €
Lords of the Fallen, PS5 -peli
-
-22 %
39,00 €
JBL Tune Flex, Bluetooth-vastamelunappikuulokkeet
Katsotuimmat Sisäiset kovalevyt
-
alk. 40 €
Crucial MX500 (250 GB, 2.5", SATA 6Gb/s) CT250MX500SSD1, SSD-kovalevy
-
alk. 378 €
Seagate Exos X20 (20 TB, SATA-600) ST20000NM007D, kovalevy
-
alk. 169 €
Samsung 980 Pro Black (2 TB, M.2, PCIe 4.0 NVMe) MZ-V8P2T0BW, SSD-kovalevy
-
alk. 359 €
Corsair MP600 PRO LPX (4 TB, M.2 2280, PCIe Gen4 x4 NVMe 1.4) CSSD-F4000GBMP600PLP, SSD-kovalevy
-
alk. 71 €
WD Blue (2 TB, 3.5", SATA) WD20EZAZ, kovalevy
-
alk. 169 €
Samsung 970 Evo Plus (2 TB, M.2 2280) MZ-V7S2T0BW, SSD-kovalevy
-
alk. 526 €
Seagate Exos X24 ST24000NM002H - hard drive - Enterprise - 24 TB - SAS 6Gb/s Kovalevy - 24 TB - 3.5" - SAS2 - cache
-
alk. 50 €
WD Blue 3D NAND SSD (250GB, 2,5", SATA) WDS250G3B0A, SSD-kovalevy
-
alk. 149 €
WD BLACK SN770 (2 TB NVMe M.2 2280 PCIe Gen4) WDS200T3X0E, SSD-kovalevy
-
alk. 287 €
Seagate Exos X16 (14TB, 3.5", SATA) ST14000NM001G, kovalevy
-
alk. 103 €
WD Red NAS SA500 (1TB, 2.5", SATAIII) WDS100T1R0A, SSD-kovalevy
-
alk. 30 €
Crucial BX500 (240 GB, 2.5", SATA) CT240BX500SSD1, SSD-kovalevy
-
alk. 64 €
Kingston SSDNow A400 (960 GB, 2.5", SATA) SA400S37/960G, SSD-kovalevy
-
alk. 63 €
Crucial MX500 (500 GB, 2.5", SATA 6Gb/s) CT500MX500SSD1, SSD-kovalevy
-
alk. 39 €
Kingston SSDNow A400 (480 GB, 2.5", SATA) SA400S37/480G, SSD-kovalevy
-
alk. 106 €
Samsung 870 EVO (1 TB, 2,5", SATA 6 Gb/s) MZ-77E1T0B/EU, SSD -kovalevy
-
alk. 95 €
Western Digital Red (2 TB, SATA 6Gb/s) WD20EFRX, kovalevy
-
alk. 262 €
SEAGATE Exos 7E10 (8 TB, SAS) ST8000NM018B, sisäinen SSD-kovalevy
Sisäisten kovalevyjen tarvikkeet -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 35 €
Deltaco K25682 ulkoinen USB kiintolevykotelo
-
alk. 17 €
Ulkoinen kovalevykotelo 3,5" SATA
-
alk. 8,55 €
Ulkoinen kovalevykotelo 2,5" SATA
-
alk. 15 €
Ulkoinen kovalevykotelo 2,5" IDE
-
alk. 87 €
RaidSonic ICY DOCK ToughArmor (M.2 NVMe SSD to PCIe 3.0 x4 Hot-Swap) MB840M2P-B, SSD-kovalevykotelo
-
alk. 12 €
Gembird EE2-U3S-6 (SATA 6Gb/s - USB 3.1 (Gen 1)), kovalevykotelo
-
alk. 37 €
Silicon Power PD60 (M.2 PCIe NVMe SSD / M.2 SATA SSD - USB 3.2 Gen 2) SP000HSPSDPD60CK, kotelo
-
alk. 14 €
Gembird EE2-U3S-3-GL (SATA - USB 3.0) HDD-kovalevykotelo
-
alk. 66 €
ICY DOCK ToughArmor (2,5", SAS/SATA) MB991IK-B, SSD/HDD-kovalevykotelo
-
alk. 40 €
Ulkoinen kovalevykotelo 2,5"/3,5" SATA
-
alk. 34 €
ADATA XPG EC700G (M.2 PCIE/SATA SSD Enclosure USB-C 3.1) AEC700GU32G2-CGY, kiintolevykotelo
-
alk. 30 €
Icybox RGB (M.2 - USB 3.1, USB-C) IB-1824ML-C31, SSD-kotelo
-
alk. 35 €
Gembird HD32-U2S-5 (SATA - USB 2.0) kovalevykotelo
-
alk. 12 €
Gembird EE2-U3S-2-G (SATA 2.5'' - USB 3.0 HDD), kovalevykotelo
-
alk. 13 €
Gembird EE2-U3S-3-B (SATA - USB 3.0) kovalevykotelo
-
alk. 21 €
AXAGON EEM2-UG2 (M.2 NVMe Card / PCIe (NVMe) - USB 3.2 (Gen 2)), tallennusaseman SSD-kotelo
-
alk. 10 €
AXAGON EE25-XA3 (SATA 3Gb/s - USB 3.2 (Gen 1)), kovalevykotelo
-
alk. 20 €
Akasa Pi-4, itsenäisen alustan kotelo
WD Blue SN570 (2 TB, M.2, PCIe, NVMe) WDS200T3B0C, SSD-kovalevy
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0718037883854 |
Valmistaja | Western Digital |
Kapasiteetti | 2 000 Gt |
SSD | On |
Liitettävyys | |
PCI-E | On |
M.2 | On |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 40 €
Crucial MX500 (250 GB, 2.5", SATA 6Gb/s) CT250MX500SSD1, SSD-kovalevy
-
alk. 378 €
Seagate Exos X20 (20 TB, SATA-600) ST20000NM007D, kovalevy
-
alk. 169 €
Samsung 980 Pro Black (2 TB, M.2, PCIe 4.0 NVMe) MZ-V8P2T0BW, SSD-kovalevy
-
alk. 359 €
Corsair MP600 PRO LPX (4 TB, M.2 2280, PCIe Gen4 x4 NVMe 1.4) CSSD-F4000GBMP600PLP, SSD-kovalevy
-
alk. 71 €
WD Blue (2 TB, 3.5", SATA) WD20EZAZ, kovalevy
-
alk. 169 €
Samsung 970 Evo Plus (2 TB, M.2 2280) MZ-V7S2T0BW, SSD-kovalevy
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/sisaiset-kovalevyt/wd-blue-sn570-2-tb-m2-pcie-nvme-wds200t3b0c-ssd-kovalevy/10659778
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.