Seagate FireCuda (8 TB, 3,5", SATA) ST8000DXA01, kovalevy
Seagate FireCuda (8 TB, 3,5", SATA) ST8000DXA01, kovalevy osastosta Sisäiset kovalevyt nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 240,64 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Seagate FireCuda - 8TB - Kovalevy - ST8000DXA01 - SATA-600 - 3.5"Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8 päivää | 240,64 € | 240,64 € | Katso tuotetta ▸ | ||
SEAGATE FireCuda Gaming HDD 8TB 3.5inch (ST8000DXA01)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 271,95 € | 276,85 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Seagate FireCuda 8 Tt Gaming SATAIII 256 Mt 3,5" -kovalevyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 274,99 € | 279,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Seagate FireCuda 3.5"", 8 Tt, 7200 RPM, 256 MB -kovalevy (PC/Gaming)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 282,90 € | 287,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Seagate FireCuda 8 Tt Gaming SATAIII 256 Mt 3,5" -kiintolevyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä torstai - maanantai | 285,99 € | 285,99 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 8 päivää
Hinta toimituskuluineen 240,64 €
240,64 €
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 276,85 €
271,95 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 279,89 €
274,99 €
Toimitusaika 1-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 287,80 €
282,90 €
Toimitusaika perillä torstai - maanantai
Hinta toimituskuluineen 285,99 €
285,99 €
Seagate FireCuda (8 TB, 3,5", SATA) ST8000DXA01, kovalevy
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 871970643046, 8719706430463 |
Valmistaja | Seagate |
Välimuisti | 256 Mt |
Kapasiteetti | 8 000 Gt |
Mitat | |
Leveys | 101,85 mm |
Korkeus | 26,1 mm |
Syvyys | 147 mm |
Paino | 716 g |
Nopeus | 7 200 rpm |
Liitettävyys | SATA |
Valmistajan tuotesivu | https://www.seagate.com/files/www-content/datasheets/pdfs/firecuda-hdd-DS2089-1-2112GB-en_EM.pdf |
Koko | 3,5 tuumaa |
Hintakehitys
Korkein hinta
285,99 €
Keskihinta
271,29 €
Alin hinta
240,64 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.