Seagate Exos X16 (14TB, 3.5", SATA) ST14000NM001G, kovalevy
Seagate Exos X16 (14TB, 3.5", SATA) ST14000NM001G, kovalevy osastosta Sisäiset kovalevyt nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 286,35 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Seagate Exos X16 - 14TB - Kovalevy - ST14000NM001G - SATA-600 - 3.5"Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 286,35 € | 286,35 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Seagate Exos X16 3.5"", 14 Tt, 7200 RPM, 256 MB, 512e/4Kn SATA -kovalevy (Enterprise)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 294,90 € | 299,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Seagate 14TB Exos X16, 3.5" sisäinen kiintolevy, SATA III, 7200 rpm, 256MBNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-20 päivää | 304,90 € | 304,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Seagate Exos X16 14tt 3.5"" 7,200kierrosta/min Serial Ata-600Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 337,28 € | 337,28 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 7 päivää
Hinta toimituskuluineen 286,35 €
286,35 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 299,80 €
294,90 €
Toimitusaika 10-20 päivää
Hinta toimituskuluineen 304,90 €
304,90 €
Toimitusaika 1 päivä
Hinta toimituskuluineen 337,28 €
337,28 €
Seagate Exos X16 (14TB, 3.5", SATA) ST14000NM001G, kovalevy
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Seagate |
Kapasiteetti | 14 000 Gt |
Mitat | |
Leveys | 101,85 mm |
Korkeus | 26,11 mm |
Syvyys | 147 mm |
Paino | 670 g |
Keskimääräinen vikaantumisjakso | 2,5 milj. tuntia |
Nopeus | 7 200 rpm |
Liitettävyys | SATA |
Virrankulutus (Idle) | 5 W |
Virrankulutus (luku/kirjoitus) | 10 W |
Valmistajan tuotesivu | https://www.seagate.com/gb/en/enterprise-storage/exos-drives/exos-x-drives/exos-x16/ |
Koko | 3,5 tuumaa |
Native Command Queuing (NCQ) | On |
S.M.A.R.T. | On |
EAN-koodi | 0763649124130, 8719706008587, 5704174266587 |
Hintakehitys
Korkein hinta
337,28 €
Keskihinta
305,86 €
Alin hinta
286,35 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.