WD Red NAS (2 TB, 3.5", SATA) WD20EFAX, kovalevy
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Sisäiset kovalevyt ▸
Päivän tarjoukset
-
-26 %
85,95 €
Philips Essential HD9252/70, kiertoilmakypsennin
-
-26 %
49,99 €
Philips Sonicare ProtectiveClean 4300 HX6800, sähköhammasharja
-
-16 %
131,70 €
Asus ZenWiFi AX XT8, langaton reititin
-
-12 %
14,90 €
Garmin Instinct, vaihtoranneke
-
-11 %
204,00 €
Marimekko Urna, maljakko 21 x 30 cm
-
-7 %
39,95 €
Nioh Collection, PS5 -peli
-
-7 %
83,30 €
Marimekko Unikko, pussilakanasetti 150 x 210 cm
-
-6 %
655,90 €
Hamax Outback Reclining, pyöräkärry
-
-6 %
14,99 €
Canon LP-E10 (tai vastaava) akku
-
-5 %
56,99 €
The Last of Us Part 1, PS5 -peli
-
-27 %
349,00 €
Point 5-SERIES POWM5A1014, pyykinpesukone
-
-26 %
445,00 €
Familon Lux, sijauspatja 160 x 200 cm
Katsotuimmat Sisäiset kovalevyt
-
alk. 59 €
Seagate BarraCuda (1 TB, SATA 6Gb/s) ST1000LM048, kovalevy
-
alk. 152 €
Seagate BarraCuda (8 TB, SATA 6Gb/s) ST8000DM004, kovalevy
-
alk. 95 €
Western Digital Red (2 TB, SATA 6Gb/s) WD20EFRX, kovalevy
-
alk. 71 €
WD Blue (2 TB, 3.5", SATA) WD20EZAZ, kovalevy
-
alk. 169 €
Samsung 970 Evo Plus (2 TB, M.2 2280) MZ-V7S2T0BW, SSD-kovalevy
-
alk. 149 €
WD BLACK SN770 (2 TB NVMe M.2 2280 PCIe Gen4) WDS200T3X0E, SSD-kovalevy
-
alk. 190 €
Toshiba N300 (8 TB, 3.5", SATA) HDWG480UZSVA, NAS-kovalevy
-
alk. 63 €
Kingston SSDNow A400 (960 GB, 2.5", SATA) SA400S37/960G, SSD-kovalevy
-
alk. 39 €
Kingston SSDNow A400 (480 GB, 2.5", SATA) SA400S37/480G, SSD-kovalevy
-
alk. 137 €
Seagate Game Drive for PlayStation - Ulkoiset kovalevyt - 4 TB - musta
-
alk. 218 €
Seagate IronWolf ST8000VN002 - hard drive - 8 TB - SATA 6Gb/s Kovalevy - 8 TB - 3.5" - SATA-600 - cache
-
alk. 158 €
Intel SSD 670p Series (1 TB, M.2 PCIe NVMe 3.0 x4) SSDPEKNU010TZX1, SSD-kovalevy
-
alk. 345 €
Corsair MP600 PRO LPX (4 TB, M.2 2280, PCIe Gen4 x4 NVMe 1.4) CSSD-F4000GBMP600PLP, SSD-kovalevy
-
alk. 117 €
WD Blue SN570 (2 TB, M.2, PCIe, NVMe) WDS200T3B0C, SSD-kovalevy
-
alk. 175 €
Kingston FURY Renegade (2000 GB, PCIe 4.0 NVMe M2) SFYRD/2000G, SSD-kovalevy
-
alk. 78 €
WD Green SN350 (1TB, M.2) WDS100T3G0C, sisäinen SSD-kovalevy
-
alk. 430 €
Seagate FireCuda 530 (4 TB, M.2 2280 lämpönielulla, PCIe) ZP4000GM3A023, SSD-kovalevy
-
alk. 212 €
Seagate FireCuda 530 (2 TB, M.2 2280 lämpönielulla, PCIe) ZP2000GM3A023, SSD-kovalevy
Sisäisten kovalevyjen tarvikkeet -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 8,55 €
Ulkoinen kovalevykotelo 2,5" SATA
-
alk. 15 €
Ulkoinen kovalevykotelo 2,5" IDE
-
alk. 87 €
RaidSonic ICY DOCK ToughArmor (M.2 NVMe SSD to PCIe 3.0 x4 Hot-Swap) MB840M2P-B, SSD-kovalevykotelo
-
alk. 12 €
Gembird EE2-U3S-6 (SATA 6Gb/s - USB 3.1 (Gen 1)), kovalevykotelo
-
alk. 37 €
Silicon Power PD60 (M.2 PCIe NVMe SSD / M.2 SATA SSD - USB 3.2 Gen 2) SP000HSPSDPD60CK, kotelo
-
alk. 13 €
Gembird EE2-U3S-3-GL (SATA - USB 3.0) HDD-kovalevykotelo
-
alk. 73 €
ICY DOCK ToughArmor (2,5", SAS/SATA) MB991IK-B, SSD/HDD-kovalevykotelo
-
alk. 40 €
Ulkoinen kovalevykotelo 2,5"/3,5" SATA
-
alk. 35 €
Deltaco K25682 ulkoinen USB kiintolevykotelo
-
alk. 34 €
ADATA XPG EC700G (M.2 PCIE/SATA SSD Enclosure USB-C 3.1) AEC700GU32G2-CGY, kiintolevykotelo
-
alk. 35 €
Icybox RGB (M.2 - USB 3.1, USB-C) IB-1824ML-C31, SSD-kotelo
-
alk. 25 €
Gembird HD32-U2S-5 (SATA - USB 2.0) kovalevykotelo
-
alk. 12 €
Gembird EE2-U3S-2-G (SATA 2.5'' - USB 3.0 HDD), kovalevykotelo
-
alk. 13 €
Gembird EE2-U3S-3-B (SATA - USB 3.0) kovalevykotelo
-
alk. 21 €
AXAGON EEM2-UG2 (M.2 NVMe Card / PCIe (NVMe) - USB 3.2 (Gen 2)), tallennusaseman SSD-kotelo
-
alk. 10 €
AXAGON EE25-XA3 (SATA 3Gb/s - USB 3.2 (Gen 1)), kovalevykotelo
-
alk. 20 €
Akasa Pi-4, itsenäisen alustan kotelo
-
alk. 16 €
ADATA ED600 Durable (2,5", Serial ATA III - USB 3.2 Gen1) AED600U31-CBK, kiintolevykotelo
WD Red NAS (2 TB, 3.5", SATA) WD20EFAX, kovalevy
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Western digital |
Kapasiteetti | 2 000 Gt |
Mitat | |
Leveys | 101,6 mm |
Korkeus | 26,1 mm |
Syvyys | 147 mm |
Paino | 660 g |
Liitettävyys | SATA |
Koko | 3,5 tuumaa |
Native Command Queuing (NCQ) | On |
S.M.A.R.T. | On |
EAN-koodi | 0718037858135 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 59 €
Seagate BarraCuda (1 TB, SATA 6Gb/s) ST1000LM048, kovalevy
-
alk. 152 €
Seagate BarraCuda (8 TB, SATA 6Gb/s) ST8000DM004, kovalevy
-
alk. 95 €
Western Digital Red (2 TB, SATA 6Gb/s) WD20EFRX, kovalevy
-
alk. 71 €
WD Blue (2 TB, 3.5", SATA) WD20EZAZ, kovalevy
-
alk. 169 €
Samsung 970 Evo Plus (2 TB, M.2 2280) MZ-V7S2T0BW, SSD-kovalevy
-
alk. 149 €
WD BLACK SN770 (2 TB NVMe M.2 2280 PCIe Gen4) WDS200T3X0E, SSD-kovalevy
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/sisaiset-kovalevyt/wd-red-nas-2-tb-35-sata-wd20efax-kovalevy/8363727
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.