Samsung Galaxy Tab A9 8,7" WiFi 128GB, tabletti
Samsung Galaxy Tab A9 8,7" WiFi 128GB, tabletti osastosta Tabletit nyt edullisimmin kaupasta GIGANTTI OY hintaan 249,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Samsung Galaxy Tab A9 128GB/8GB - GraphiteNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 249,00 € | 249,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Samsung Galaxy Tab A9 128GB/8GB - SilverNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 249,00 € | 249,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Samsung Galaxy Tab A9 128GB/8GB - NavyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 249,00 € | 249,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Samsung Galaxy Tab A9 WiFi tabletti 8/128 GB (grafiitti)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 249,00 € | 253,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Samsung Galaxy Tab A9 8.7"" 128gb 8gb GrafiittiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 249,24 € | 255,23 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Samsung Galaxy Tab A9 8.7"" 128gb 8gb LaivastonsininenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 249,24 € | 255,23 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Samsung Galaxy Tab A9 8.7"" 128gb 8gb HopeaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-14 päivää | 249,24 € | 255,23 € | Katso tuotetta ▸ |
249,00 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 249,00 €
249,00 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 249,00 €
249,00 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 253,90 €
249,00 €
Toimitusaika 1 päivä
Hinta toimituskuluineen 255,23 €
249,24 €
Toimitusaika 1 päivä
Hinta toimituskuluineen 255,23 €
249,24 €
Toimitusaika 1-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 255,23 €
249,24 €
Samsung Galaxy Tab A9 8,7" WiFi 128GB, tabletti
Ilmoita virheellisestä tiedostaNäyttö | |
Koko | 8,7 tuumaa |
Resoluutio | |
Resoluutio (leveys) | 800 px |
Resoluutio (korkeus) | 1 340 px |
Tyyppi | TFT |
Valmistaja | Samsung |
Mitat | |
Pituus | 211 mm |
Leveys | 124,7 mm |
Paksuus | 8 mm |
Paino | 332 g |
Liitettävyys | |
Bluetooth | v. 5.3 |
WLAN | v. WiFi 802.11 a/b/g/n/ac |
USB | On |
Akku | 5 100 mAh |
Kamera | 8 Mpx |
Kiintolevy | 128 Gt |
Lisäkamera | Etukamera 2MP |
Muistikortinlukija | |
Muistikortti | microSD |
Laajennettavissa | 1 000 Gt |
GPS | On |
Muisti | 8 |
EAN-koodi | 8806095361598, 8806095361574, 8806095361611, 8806095305943 |
Hintakehitys
Korkein hinta
249,24 €
Keskihinta
249,10 €
Alin hinta
249,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.