PowerWalker VI 500 R1U (10121047) 500VA 300W IEC, linjainteraktiivinen UPS-laite
PowerWalker VI 500 R1U (10121047) 500VA 300W IEC, linjainteraktiivinen UPS-laite osastosta UPS:t ja ylijännitesuojat nyt edullisimmin kaupasta Data-Systems hintaan 180,45 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
PowerWalker – VI 500 R1U UPS-laite, AC 165-290 V, 300W, 500VA, 7A/h, RS-232, USB, 4 virtalähtöä, 1U (10121047)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-5 päivää | 180,45 € | 185,35 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Power Walker VI 500 R1UNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9-14 työpäivät | 216,44 € | 221,34 € | Katso tuotetta ▸ | ||
PowerWalker VI 500 R1UNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 216,90 € | 221,80 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 2-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 185,35 €
180,45 €
216,44 €
216,90 €
PowerWalker VI 500 R1U (10121047) 500VA 300W IEC, linjainteraktiivinen UPS-laite
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4260074980387 |
Valmistaja | BlueWalker, Powerwalker |
Hintakehitys
Korkein hinta
216,90 €
Keskihinta
204,60 €
Alin hinta
180,45 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.